Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha a lány általános...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a lány általános iskolaj osztálytársatok felkérne táncpartnerül szalagavatóra, akkor igent mondanátok?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz a szalagavatóm. Az általános iskolai fiú osztálytársam a giminkbe jár, eggyel alattam lévő évfolyamba, mert ő anno ötosztályos nyelvi részébe ment a giminknek.

Igazából nem nagyon beszélgettünk általánosban, szóval csak szimplán ismerjük egymást.

Kinézet szempontjából nem tartom magam valami hű de szépnek, de azért az picivel az átlag felettit elérem.


Szóval ilyen körülményekkel ti táncolnátok velem? :D



2019. jan. 16. 22:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Na látom sikeresen elírtam a kérdést.

* általános iskolai osztálytárs

2019. jan. 16. 22:49
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

A sulinkban a lányok/fiúk aránya kb 2/3 / 1/3, így egyáltalán nem szokatlan hogy szalagavatós lányok alsóbb osztályokból kérnek fel maguknak valakit.

Nem fura, mondd hogy táncpartner kell neked, ennyi.

2019. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha anno nem drogoztam volna akkor tuti igent mondtam volna.
2019. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én max olyan lánnyal táncolnék (ha már le kell égetnem magam táncal) aki nem olyan mint a többi. Úgy értem, azzal a lánnyal aki velem is lenne :'D Az a baj hogy eleve én nem szeretem az ilyen dolgokat szerintem el se mennék, viszont ha van egy olyan lány aki nem olyan kis tömegribi, és kedvelem én elmennék vele. De úgy hogy KB nem is ismerem (külsőre se láttalak) szerintem igy nem. Ez csak az én véleményem de hát ez van :C
2019. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén? Igen. Az évfolyamunk 90%-a fiú volt. Nehéz volt párt találni.
2019. jan. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem biztos. Arra gondolnék csak azért kértél engem mert már ismersz, így nem kell átesned a kínos ismerkedésen, felkérésen. Amúgy én felkerem azt a lányt aki tetszik, nem a fiúk szokták a lányokat kérni táncolni?
2019. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!