Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek feltűnik, ha egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek feltűnik, ha egyik osztálytársatok szerelmes a másikba?

Figyelt kérdés

2018. okt. 16. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
igen
2018. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert nem érdekel a többiek magánélete. A barátaim pedig megosztják velem is, ha szerelmesek valakibe.
2018. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
igen
2018. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi!😄

Aki azt írta, hogy igen, ő miből látja ezt?

2018. okt. 16. 20:02
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk is alakulóban van valami. Onnan vettük észre, hogy sokat vannak együtt suliban, egyfolytában beszélgetnek, kereseik egymást. De ez már vagy 1 éve megy. Tavaly nem jöttek össze, de most szerintem nagy esély van rá. Eddig amúgy fúrcsáltam mivel a lányok közül háromnak van/volt palija még a fiúknál ez a szám csak kettő. És nem osztálytársakkal jöttek össze. Így hála az égieknek, hogy nincsenek veszekedések vagy meg szakítási botrányok. Csend és nyugalom heti balhékkal megfűszerezve😁
2018. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia igen,mert például most is az egyik osztálytársam tuti szerelmes a másikba mert egyrészt már régebben is bevalotta neki(fiú-lányba) meg hát lehetett látni rajta😅😁másrészt pedig látom hogy hogy néz arra a lányra és nagyon aranyos ahogy próbálkozik a lánnyal mert folyton nevetnek,beszélgetnek stb de ez az én véleményem,én így látom ezt a dolgot lehet hogy csak nagyon jó barátok de nemhiszem hogy a fiú csak ugy tekintene rá😊(nemtudom hogy fontos -e a nemem vagy a korom de azért ideírom😂14/L)
2018. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!😄

Én vagyok a szerelmes fél (lány), ezért voltam kíváncsi, másoknak mennyire jó a szerelem radarjuk, mint kiderült itt is, eléggé 😁😅

2018. okt. 17. 20:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előző(6.)vagyok,és én is pont szerelmes vagyok egy fiúba de van már pár gáz történetem vele xD pl az egyik az hogy észrevette amikor bámultam és ráadásul nem átlagosan néztem rá hanem azzal a tipikus:"Úristen de aranyos,helyes (stb) vagy" fejjel közben meg támasztottam a kezemmel a fejem és hát mondanom sem kell gyorsan elkaptam a fejem és becsöngetésig oda sem néztem😂Nem említette meg,talán már elfelejtette de egyébként mellette ülök matekon szóval...😂♥És "kinyilvánított" barátjává aminap, szóval legalább kedvel,és viszonylag váltunk egy pár szót egymással meg nevet a vicceimen😁
2018. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja igen,majd elfelejtettem:Sok sikert a fiúval!😁😊
2018. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi!❤️💕

Ilyen bámulós sztorim nekem is van, nem is egy, legutóbb az volt, hogy azt hittem a szemem sarkából nézem, de, mint kiderült teljesen arra fordítottam a fejem, ezt kiparodizálva belebámult a képembe, és vörös lettem, mint a rák😂😂😅

Engem is kedvel a kiszemeltem, de csak barátként 😅

2018. okt. 23. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!