Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem találok, olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem találok, olyan embert akinek egy kicsit is hasonlít az ízlése az enyémhez?

Figyelt kérdés
Több körben is kialakul ki az érdeklődésem. (pl. sport, zene) De egyszerűen senkivel nem találkozom olyannal aki egy kicsit is hasonlítana rám érdeklődésekben.

2019. jan. 21. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Pedig nem nehéz.
2019. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Egyaltalan nem nehéz. Vagy te vagy ilyen nagyon különc, retardált ember, vagy csak nem igazán ksmerkedsz, és egy pár ember ismerettsegeben teszed ezt a kijelentest
2019. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Miért, milyen az ízlésed?
2019. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki keres az talál
2019. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség :D A sport és zene mindenki életében jelen van szerintem :D Max akkor te valami nagyon extrém sportot és zenét szerethetsz ha tényleg 0 olyan van akivel közös lenne :D

De egyébként mi van ha nem szereti azt amit te? Akkor már elképzelhetetlen vele bármi? Ha én a rockot te meg a poppot szereted akkor kocc van? Itt tartunk?

Amúgy meg Andoroidos vagyok, ÁJFONOS NE IS SZÓLJON HOZZÁM! K?

18/F

2019. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
52%
Én is gyakran így éreztem.. viszont ez ellen nem lehet mit tenni... Fogadd el, hogy nem lesz még egy hozzád hasonló ember.
2019. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked legalább van valamilyen érdeklődési köröd. Sajnos én még nem találtam meg az enyémet. Igaz, nem is próbáltam ki túl sok tevékenységet, de valamiért huzamosabb ideig semmi nem tud lekötni.
2019. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!