Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogyha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha egy iskolába járok egy lánnyal, és depresszióba estem miatta? Csalódtam. Átverés volt minden. Lent leírom, kösz1 előre is a választ.

Figyelt kérdés

Nem nagyon lesz látható a depresszió a szövegemben, mivel ez egy olyan oldal, ahol.. nem tudom.. fontosabb a fogalmazás, mint az érzések kifejezése.

december 29-e óta egy lány súlyos depresszióba vágott engem, állandóan gyomorgörcsöm volt, minden bajom volt, pedig csak aggódtam érte, azthittem hogy valami baj van, pedig semmi sem volt(akkor..). első kapcsolatom volt, egy évig tartott, mindent megtettem érte.. születésnap, szilveszter, karácsony, nőnap.. amit csak lehet. irtózatosan szerettem őt, "szerelmesek voltunk egymásba", mindig megvettem neki mindent, hogyha kért valamit, mindenféle szeretetet nyújtottam neki, ölelt, öleltem, puszilt, pusziltam.. mostmár, ebben az állapotban, úgy érzem hogy ez mind hazugság volt. hogy mi történt? eléggé jogos kérdés.. rövid leszek, és leírom valahogy azt, amit tudok 1000%-ra.

a lány 29-én alig egy óra alatt megváltozott.. minthogyha.. nem tudom, most írtam volna rá először. elkezdett nem visszaírni, utána már meg sem nézte mit írok, próbáltam táplálni a szeretetet, hogy még mindig itt vagyok, és bármi baj van számíthat rám.. minden, tényleg.. semmi sem jött össze. valóéletben ugyanazzal a dumával koptatott le állandóan, egyetlenegy alkalommal tudtam kikerülni, hogy elutasítson, pont a lehető legrosszabbkor. kerül engem, de mosolyog rám, de lesz*r közben engem, nem ír vissza, nem ír rám, mostmár én sem írok rá, teljesen ködben vagyok. az elmúlt egy héten (rekord, kétszer) is rámírt, azthittem minden rendben, mert erőteljesen táplálta a szivecskéket.. valóéletben pedig, minthogyha megint egy másik lány lett volna.. magabiztosan elindultam, hogy most minden rendben lesz, elhívom őt valahova, akárhova, csak legyünk kicsit együtt, és vigyek mindent a régi kerékvágásba. odamentem hozzá, megkérdeztem, hogy jön-e, erre azt mondta, hogy "holnap megbeszéljük, most nem érek rá sajnos". A helyzet az, hogy.. állandóan ezt mondja. Hogyha iskolán belül akarom elvinni valahova ahol ketten vagyunk, akkor hirtelen maga mellé szorítja a barátnőjét, a barátnője pedig állandóan kiviszi a lányt abból a helyzetből, hogy a lánynak válaszolnia kéne az én kérdésemre. Nem tudok mit tenni. Ma földhöz vágott megint. Visszaestem a depresszióba, amiből kiszedtem magam egy hete. Eltörtem a kezem, szintén a lány miatt. Sírtam napokat, éjszakákat, tanórákat, könnyeztem. Minden bajom volt. Nem tudok másra gondolni, csak erre a lányra, akinek az üzeneteit át tettem mostmár kéretlen üzenetnek. Nem vagyok kíváncsi rá, se valóéletben, sem Messengeren, de emellett még mindig szomorkodok, és depresszióban vagyok. Nem tudok mit tenni. Kérlek titeket, segítsetek.. minden megfordult már a fejemben, mindenféle dolgot akartam hirtelen, például ma is, csak tegyek saját magamban kárt.. akár maradandót, akár nem, csak fájjon. Annyira az agyamra járt. Átállítottam a nevemet is, egy 1diótára, aki mindig ballépéseket tesz, illetve iskolában se nézek rá, nem köszönök, nem mosolygok. Hiába csinál akármit.. bár általában én szoktam cselekedni, nem ő. Nem tudok mit csinálni, senki sem tud segíteni, az ismerőseim se. Hiába mondom el nekik, hogy mit akarok.. úgy érzem, hogy senkire sem számíthatok mostmár.. sem a barátokra, sem a szüleimre.. senkire. Egy lány egy ilyen súlyos depresszióba vágott, másodszor. Valaki(ke)t megkérek, hogy segítsen, mert.. én ezt nem bírom ép ésszel, mindenképpen szükségem van egy kis segítségre. Nem fogom kibírni ezt év végéig. Össze fogok esni egyszer.. ott maradok, minden bajom lesz. Köszönöm. Sziasztok.



2019. jan. 21. 19:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Kimaradt.. szidtam magamat mindenhol, ő végignézte, nem csinált semmit, nem számíthattam se rá, sem pedig a segítségére.. Az édesanyja válaszolt az üzeneteimre, amit én írtam, hogy a lány engem ne bántson meg, mert tudja az édesanyja a kettőnk között lévő viszonyt. Ez nem az első, és nem is a második alkalom, hogy összetörök lelkileg, de nem tudok mit kezdeni mostmár, valamit kellene kezdjek magammal, de nem tudok, akárhányan kéztetnek rá.. Iskolában állandóan a lány nevét hallom, minden tanórán ő jut eszembe, akár a tananyag miatt. Mai napon például.. pont bocsánatot akartam tőle kérni, aztán elhívni őt sétálni, hogyha szeretne. Meg sem kérdezte, hogy hova, vagy valami, vagy miért.. egyből rávágta, hogy ő most nem ér rá, majd holnap. Feladom a próbálkozásokat. Rengetegszer átvágott már ezzel, nem fogok többet próbálkozni. Köszönöm..
2019. jan. 21. 19:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy erre nincs gyógyszer, vagy nincsenek praktikák, hogy úgymond elmuljon a fájdalom.

Bár elég sok mindent leírtál, és nagyjából eltudtam képzelni a helyzetet, mégis, egy csomó apróság kimaradt, és tudom, sokáig tartana leírni minden egyes dolgot, ami miatt nem hibaztatlak, de így nem igazán tudom, hogy mi baja lehet s lánynak, miért viselkedik így. Ehhez tudni kéne miről beszélget tetek... Stb:. Bármi befolyasolhatja.


Az egyetlen, amit tehetsz, hogy nem erdekel többet a lány. Megprobalsz ugymond elfordulni előle. És nem úgy, hogy nem koszonsz ra, elmész mellette, stb:. Hanem csak egyszerűen csúnyán ban szokva le*rod.es elkezdesz más lányok után érdeklődni. Tudom nehéz mindemashogy éli meg ezt az egeszet. De egy két évet elvesztegetni sz életedből depresszióval, semmi értelme.

Tényleg keress másik lányt. Ismerkedj. És hagyd ezt s depressziós hülyeséget.

2019. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudod, a szerelmet egy másik szerelem felettedheti el igazán. Ha egyszer jön az életbe egy másik lány, aki a szívedbe képes lopni magát, akkor hidd el, minden meg fog javulni. Ne add fel, ne keresd a hibát, főleg ne magadban. Ha már tényleg ennyiszer tette ezt veled, akkor nem érdemli meg, hogy a barátja legyél, és mindent megtegyél érte. Tudom, könnyű mondani, hogy engedd el, de fel a fejjel, vigyél boldogságot az életedbe, vegyél észre más lányokat is, akik körülötted vannak. Az a fontos, hogy ne fordulj magadba, hidd el, minden csak nézőpont kérdése. Nézhetjük úgy is, hogy ő eltaszított magától egy olyan embert, aki eddig a csillagokat is lehozta volna neki az égről.

Valami biztos történt vele, hogy így viselkedik. Csak úgy nem tesz ilyet egy normális lány. Biztosra veszem, hogy nagyon hiányzol neki. Még ha ezt kifelé nem is mutatja.

2019. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Van rengeteg lány, aki oda-vissza van értem, de engem valamiért pont az az egyetlen lány fogott meg.. aki eleinte.. talán, szeretett tényleg. Most pedig eljött ez a sötét év, hogyha lehet így fogalmazni. Semmi sikert sem hoztam, csak csalódtam, feküdtem, szomorkodtam.. köszönöm a válaszotokat!! ^^
2019. jan. 21. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Jesszusom te nagyon hlyevagy

Kárt teszel magadban mert leszarnak? Te normalis vagy?

Lehet h életed szerelme volt de ha elmúlt elmúlt mit tudsz csinálni? El kell enged és mert ezzel magatoknak artasz

Udvarolj egy másik lánynak vagy nem tudom de ha ennyire leszar akkor te neked is azt kene csinalnod nem pedig sajnaltatnod magad előtte és előttünk

Lehet h nyers voltam de gondolkozz el ezen

2019. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok normális ebben az állapotban.. egyáltalán nem ez vall rám.. Egy lány miatt lettem egy ilyen állapotba vágva, harmadjára. Egyre súlyosabb érzésekkel. De nem egy olyan, pszichopata állat vagyok, aki megölné magát.. Egy teljesen normális srác vagyok ahogy leírtam, csak ebben az állapotban nem. Teljesen mindegy, hogy hogyan kapok választ.. lehet sértő, nem sértő, csak kapjak választ. Tűröm a hideget-meleget.
2019. jan. 21. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!