Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem depresszióba fogok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem depresszióba fogok esni a legjobb barátnőm az osztályból elment kűlföldre, a fiú akit kedvelek aki szintén az osztályban van mással jár Mit tudnák tenni van még valaki ehhez hasonlóan?

Figyelt kérdés
Nem kapom azt a közösséget amibe jól érzem magamat, és amúgy nem vagyok válogatós meg hisztis csak egyszerűen Úgy érzem hogy egyedül vagyok.Nem arról van szó hogy senki se áll velem szóba mert ott van még egy nagyon jó barátnőm és még a többiek is de mégis annyira egyedül érzem magam folyton a rossz kedv kerülget a legszívesebben csak zenét hallgatnak és egyedül lennék.. :|
2018. szept. 12. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy szakasz az életedben lezárult.

El kell fogadni, lesz még több is.

Mind az általános után , a gimi után és az egyetem után változnak az emberi kapcsolatok. DE LESZNEK ÚJAK.

Néhány megmarad, pár teljesen meg feledkezik rólad.


Nekem általánostól maradt meg barátnőm illetve az egyetemről. A gimis kapcsolatok általában szétmennek egy idő után.

Írtad, hogy van más is. Azt, hogy a barátnőd kiköltözik, nem tudod megakadályozni, majd ha hazajön , találkoztok.

Addig a többiekkel csináljátok közös programokat, köss barátságokat másokkal .

Pasi téren meg ,rengeteg van később még tudsz válogatni ne aggódj, csak pozitívan !

2018. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a pozitiv választ :)
2018. szept. 12. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg új embereket megismerni szélesítsd ki a báráti köröd.Ha nem is tudják mások pótolni a barátnődet akkor is kevesebbszer jut majd eszedbe a hiánya.
2018. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!