Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném kipróbálni milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kipróbálni milyen csókolózni de barátnőt nem szeretnék. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Ez normális?? Hogyan tudnám kivitelezni?

2019. jan. 21. 21:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is a bulit mondanám

Ott még vevők ra egyesek

2019. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Menj el egy buliba esrandom csokolj meg valakit aki tetszik aztan arra foghatod hogy aznaptul sokat ittal.
2019. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Próbáld ki fiuval :) csukd be a szemed és gondold azt, hogy lány, ha nincs arcszőrzete jó a fantáziád és eléggé eltudsz vonatkoztatni akkor akár müködhet :)


Fura dolog ez, én mikor csókolózni akartam akkor azt barátnővel akartam. A csók valahogy intimebb dolog.

Ahhoz kellenek érzések is.

Ha muszáj lenne akkor, megdugni könnyebb lenne egy számomra közömbös nőt mint megcsókolni.


Javasolta itt valaki a prostit, nos hát izé... aki létta a trónok harcát az idézze fel az egyik ide vágó jelenetet..


Ha neked nem számítanak az érzelmek csak tudni akarod milyen, akkor tényleg az a legkézenfekvőbb amit már javasoltak, hogy egy szórakozóhelyen kezdeményezel, aztán mikor megvolt, nem kell továbblépned vele, elmész mosdóba aztán hazaosonsz.Vagy megmondod neki őszintén, hogy neked csak ennyire volt szükséged.


De lehet mégjobb, ha vannak jófej lány barátaid, akiket megkérsz, ha elég bevállalósak akkor lehet mázlid lesz, de erre nem sok esélyt látok.

2019. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
buliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
2019. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szivesen megtanitalak

35/lány

2019. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!