Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek esély van arra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek esély van arra, hogy erőszakos lesz és egyszer megver?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, tök rendes volt, nagyon szerettem vele lógni és összejöttünk. Na most az a helyzet,hogy már kicsit megilyedtem tölle. Rájöttem,hogy azért iszik. Nem alkoholista de iszik. És ilyenekt mond néha pl akartam vele találkozni és megkérdeztem jó e neki a hétfő ha átmegyek hozzá. Erre azt mondta: mivan? Nekem te ne parancsolgassál megértetted? Én parancsolok bizd rám. Itt csak rámondtam hogy bocsánat rendben aztán letettem mert beilyedtem.meg volt olyan ,hogy mondtam elmegyek venni magamnak egy pierciget(nem szereti az piercingeket és megtiltotta) erre azt mondta :mit veszel te? Mondjad el? Naa.mondjad. Erre mondtam és elkezdi hogy meg fog rendűlni a kezem feléd. Ezt vegyem komolyan,vagy csak hülye humora van? Egyszer tök kedves ,egyszer meg úgy beszél velem mint egy szihopata én meg mintha fogyatékos lennék. Szerintetek képes lesz megütni,vagy ilyenkor csak a úgy mondja ? Vagy mi.
2019. jan. 23. 13:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
En elsokent gratulalni szeretnek a gyonyoru ertelmes parvalasztasodhoz!
2019. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Kicsit jobban megmérgesíted és rád fog vágni.
2019. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Már most is erőszakos. És igen van rá esély!
2019. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen ordas suttyót már akkor is ott kell hagyni, ha csak mondja.
2019. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Metionin ***** válasza:
100%
Addig menekülj amíg meg nem üt. Mert igen, meg fog.
2019. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
És tök nem ilyen volt. Csomó idelyig barátoztunk és rendes volt azért szerettem meg. Erre nem tudom mi ütött bele..
2019. jan. 23. 14:32
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott amig nem késő
2019. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Verni fog, MENEKÜLJ!
2019. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Mégszép hogy van rá esély.Tudod ez úgyvan hogy néha idő kell ahhoz hogy megtudja az ember hogy milyen is a másik.
2019. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Itt egyik pillanatról a másikra lett ilyen. Összejöttünk, és már az első héten ,mintha kicserélték volna. Csak nem merem említeni. De igy még majd szakítani se merek még tényleg megver.
2019. jan. 23. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!