Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam szerintetek? . (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel szoktam beszélgetni messengeren van amikor én írok rá van amikor ő rám. Megbeszéltük, hogy találkozunk, de sajnos lebetegedett, amíg beteg volt végig beszélgettünk. A hétvégén haverokkal mentem egy meccsre nézőként, és Ő is ott volt.. Néha néha hátranézett rám, de én úgy csináltam mint, aki észre sem veszi.. Pedig nagyon bejön a lány, megis fordult a fejemben, hogy odamegyek hozzá, csak féltem, hogy mit szólt volna hozzá, vagy hogy jöttem volna ki a dologból... már bánom, hogy nem mentem oda, de utólag könnyű okosnak lenni...

Azóta nem írtam neki és ő sem írt.. Attól félek, hogy azt hiszi hogy már nem érdekel... Szerintetek mit kellene csinálnom? 17/F



2018. nov. 27. 00:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá. megdicserhetned, hogy nagyon csinos volt, ha nem szegyelled azt is elmondhatod, hogy zavarbajottel. en elolvadnek tole, nagyon tetszene. :D
2018. nov. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát, múltkor annak is örült, hogy emlékeztem arra, hogy mikor megy vissza orvoshoz :d
2018. nov. 27. 00:45
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Írjál rá. Ilyen apró dolog végett kar lenne annyiba hagyni
2018. nov. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nehogy már ezért menjen az egész a levesbe. Mondd neki, hogy nem tudtad kezelni a helyzetet, zavarba jöttél, ne haragudjon. Ennyi.
2018. nov. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért nem írtál neki? Ennyire félsz?
2018. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze írj neki!!! Pl: Hogy milyen jó lett volna együtt lenni vele csak Te kis nyuszi voltál aznap :) Ez kedves is vicces is :) Tuti bejön :)
2018. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem túl nyálasan, de igen mond neki, hogy nagyon jól nézett ki és azóta a fejedben jár.
2018. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Majd írok, hogy milett.
2018. nov. 27. 14:29
 9/14 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy zavarban voltam, és elkezdett faggatni, hogy miért :c . Most csak nem írhatom, hogy bejön.. Olyan ciki lenne, nem mintha így már nem lenne az..
2018. nov. 27. 19:40
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg félek is a válaszától, mert nagyon tetszik és ha fordítva sülne el nagyon rosszul érezném magam...
2018. nov. 27. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!