Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan belélem magamat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan belélem magamat, hogy "majd ha vele összejön". Mi csináljak, hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés
Állandóan amikor beszélgetek egy lánnyal ha nem is több mint 10 perc (legyen élőben, facebookon, instan, tinderen vagy akárhol) Állandóan belélem mgamat abba,hogy köztünk tuti lesz valami. Már fejben a fél életemet leéltem a lánnyal meg mindent elterveztem, tökre beléltem magamat a dologba (csak gondolatban) és ugye sehol semmi. És ez engem már nagyon zavar és ez ellen szeretnék tenni valamit. Még életemben nem mutattam ki az érzéseimet senkinek sem, kapcsolatom sem volt. 18 éves fiú vagyok. remélem érthető lesz mindenkinek, lehet kicsit érdekesen fogalmaztam meg, ha kell újra fogalmazom.

#fej #lány #kapcsolat #beleélemmagam #eltervezek
2019. jan. 23. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia , valószínűleg az a baj , hogy még nem volt kapcsolatod de ragaszkodó típus vagy. Az , hogy ezt h kezeled az csak rajtad múlik , de pl fogd fel úgy , hogy minden lány csak egy lány ritka az olyan aki egy emberrel éli le az életét. Régen én is ilyen voltam aztán rájöttem , hogy ez nem ilyen világmegváltó dolog. Később majd te is rájössz , hogy ez tök hétköznapi dolog és akkor minden rendben lesz.
2019. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Később ez a tulajdonság előnyödre válik, majd.
2019. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!