Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan néz egy csaj, talán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan néz egy csaj, talán bejövök neki? Hosszabban lent

Figyelt kérdés

Szóval új suliba mentem de csak az épület más,szinte mindenkit ismerek onnan látásból vagy jobban és a héten többször felmentem az emeletre beszélni pár ismerőssel és az egyik csaj(ismerem kicsit),folyton néz.

Onnan ismerem, hogy bejelöltem beszéltünk kicsit majd abba maradt mert fenéknyalónak(nem ilyen szépen mondta) nevezett csak azért mert kedves voltam vele..

Majd megint beszéltünk mert kért tőlem egy szívességét..győzzek meg egy gyereket,hogy oldja fel az ő tiltását és az egyik barátnőjének a tiltását,azt mondta ha sikerül kérhetek bármit.

Én poénból egy csókot kértem tőle de ha megadta volna se fogadom el(tényleg nem)

Mondta, hogy ezt nem mert első szereimmel akarja a csókot és itt elmondta,hogy bejön neki valami srác aki le se szarja, ezért depis stb..

Legutóbb nyár elején láttam amikor egy másik lánnyal voltam a parkban és ott ment el,akkor nagyon furán nézett rám..meglepetten talán.

Mostmár nem van barátnőm(nem az akivel látott)

De ha neki más jön be(lehet már nem),Akkor miért nézhet?

Azért mert én rendes voltam vele és megtettem neki a szívességet amit kért?(sikerült meggyőzni a gyereket)

Vagy lehet bejövök neki?

De ha utóbbi akkor gondolom valamit tett volna ha már tetszem neki vagy ez hogy megy a lányoknál?

Vagy lehet azért néz mert egyszer ugyanakkor értünk az ajtóhoz és olyan rendes voltam,hogy hagytam őket hamarabb kijönni?:D

Van barátnőm mint mondtam(távkapcsolat) és már nem megy olyan jól mint ment ezért keltette fel a figyelmem ez a lány,hogy mindig néz a folyosón is legutóbb a suli előtt én kint telefonáltam és ő később jött ki az ajtón és amíg kijött végig engem nézett pedig mások is voltak ott.

Lehet én képzelek túl sokat bele ebbe csak érdekesnek tartom+nem vagyok hozzászokva, hogy lányok néznek

17/F



2018. szept. 15. 08:50
 1/2 Luckey :D ***** válasza:
Szerintem bejössz neki. Egy csaj csak ugy nem nèz meg egy srácot csak,ha tetszik neki. Tudom,mert èn is ilyen cipőben járok. 17/f
2018. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fenéknyaló az kedves szó? Atya ég,milyen világban élünk? Hagyd ezt a lányt, ne foglalkozz vele. Ne törődj vele, néz-e vagy sem. Ha nem tudtatok zöld ágra vergődni, hogy legyen-e ebből kapcsolat vagy ne legyen, akkor ne foglalkozz vele.
2018. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!