Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez pedofilizmus? Vagy mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez pedofilizmus? Vagy mit jelent?

Figyelt kérdés

Van a kishugomnak egy osztálytársa. Tudni kell róluk, hogy mindössze 10 évesek.

Már rég észrevettem, hogy szép a kislány, de többet nem gondoltam róla. Viszont ma ott álltak mellettem és elég fura volt, mert nem is tudom, talán vonzalmat éreztem iránta??!! Kezdtem már neki szinte imponálni, de nem személyesen, csak megdícsertem őket stb..

Én gimnazista vagyok és egy általános iskolás 5.osztályos kislány bejön?

Kezdek félni, hogy ez odáig vezethet, hogy komolyabb problémáim is lesznek ebből.



2019. jan. 23. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Ne parázd túl ,csak szimpatikus a csaj neked,ennyi ,de ő még gyerek .

És 4-5 év a későbbiekben nem sok de még igen .....szóval amennyiben kivanod/beleszerettel a kislanyban,annyiban igen ,ez pedofilizmus .

A kislány max jofejnek gondol téged ,ezt ne felejtsd .

Még csak 5.-es ......

2019. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is.

Jóformán még te is gyereknek számítasz, így aztán a fogalom nem állja meg a helyét.

Kamasz vagy, dolgoznak a hormonok, az a leányka meg lehet, hogy éretten viselkedik(10 éveshez viszonyítva, nyilván).

2019. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem.


Föleg, hogy talán a kislányak nem is azért akartál imonálni mert sexuálisan megfogott téged, hanem azért mert 10 évesen a gyerekek felnéznek a nagyokra, és lehet neked ez jött inkább be...

Még azért te is gyerek vagy. Viszont arra már most jó figyelned, hogy pl egy 12 évs lány is nézhet ki 16 évesnek ki.

2019. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

Jézusom első, te hány éves vagy?

Milyen jogon aggatod egy 16 éves kisfiúra a pedofil jelzőt?

Azt sem értem, miért állítod FIXEN, hogy a kislány kora miatt csak és kizárólag jófejnek tarthatja a kérdezőt? Ez koránt sem 100 százalék, anno kiskoromban, sokszor tetszettek a pár évvel idősebb bátyám haverjai...

Hányszor hallani, hogy kisgyermekek plátói szerelmet éreznek tanárjaik iránt?

Egy pár évvel idősebb fiú miért ne tetszhetne neki?

Alapból érettebbek a lányok 3-4 évvel a fiúknál....

2019. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!!
2019. jan. 23. 17:26
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Ahogy a hármas mondja. Mai 12-13 évesek simán elmennek 16-nak. Főleg ha még a szülők engedik is ribizlisen öltözködni.

Amúgy pedofília, nem pedofilizmus. De szerintem ideje volna egy rendes korodbelit keresned magadnak, mert ez igencsak elfajulhat...

2019. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ez a kislány nem öltözködik kirívóan. Nem is a testi adottságai azok, amik elbűvöltek, hanem úgy az összkép, akárcsak a korombelieknél, amikor valaki megtetszik.

A családja normális, mert ismerem őket úgyahogy. És mivel a gimimben sok ribizli van, ezért lehet, hogy a kisebb korosztályban keresgetnék? Na de azért 10 éves emberek...

2019. jan. 23. 17:34
 8/17 anonim ***** válasza:

Nyugi, nálam is ilyesmi volt csak fordítva én lány vagyok és öcsém egyik barátja rohadt szimpatikus volt

Imádtam a gyereket

De nem tudtam magam elképzelni vele sehogy, inkább ilyen “kishaver” volt

De egyre arányosabb

2019. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Aranyosabb*

Elküldte meg mielőtt befejeztem volna

A lenyeg annyi h hagyd ra később változni fog

Meg hat ja, varj éveket akkor már normalis lesz

De hidd el o se lesz mindig ilyen, nagyon sokat fog változni az évek alatt

2019. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy fog változni, de jelenleg az van, hogy nem tudom kiverni ezt az egészet a fejemből. Számomra valóban szép kislány, de ez beteges. Most ezen kattog folyton az agyam...
2019. jan. 23. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!