Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy lányok előtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy lányok előtt nagyon furán érzem magam?

Figyelt kérdés

Tisztára olyan érzésem van mintha félnék tőlük, főleg akkor mikor oda ülnek mellém.. Nem találom a helyem a világban, idegeskedek és elég feszült is vagyok - (ami valószínűleg látszik is..)

- Arról nem beszélek hogy enyhém túlzás de nem merek a szemükbe nézni..

----------------------------

Sokan azt mondják rólam, hogy nyugodt természetű vagyok - de ha ezt megtudnák akkor úgy vélem máshogy gondolnék..


Elégé tanácstalan vagyok-e témában, mindenkinek köszönöm aki próbál segíteni.. Kellemes Vasárnap délutánt kivánok mindenkinek! 🙏



2019. jan. 27. 13:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lehet fontos lehet nem, de nem járok el szórakozni avagy bulizni.
2019. jan. 27. 13:18
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Zavarban vagy, ez erre a helyes kifejezés. Majd elmúlik. Nem vagy hozzászokva ellenkező neműek társaságához.
2019. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy normális-e, de én ugyanez vagyok, csak lány, és fiúktól félek. Egyébként én sem járok el szórakozni, és nincs sok barátom sem. :)
2019. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, két kezemen meg tudnám számolni hogy hány ismerösőm van akivel nap mint nap tartom a kapcsolatot..

Köszi szépen hogy irtál, hálás vagyok

2019. jan. 27. 13:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen :)

De én is köszönöm, hogy megnyugtattál, nem én vagyok az egyetlen ilyen ember :D

2019. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a rossz érzéseket el lehet fojtani, csak tudni kell xarni az emberekre!
2019. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ez a megoldás #6-os. Az emberekben meg látni a szépet, és mindig keresni a jót :)

Hiszen így szép az élet, ha a jóra koncentrálunk, nem a rosszra :D

2019. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én értem a logikád # 7... csak hát ,annyi negativitás után, nehezen látom a jót a magyar emberekben, és ritkán a vidámságot a jót! Leginkább csak a gyülöletet a rossz indulatot látom mindenki arcán! Persze ezektől a figuráktól távol tartom magam, de napi szinten botlok ilyen lényekbe....
2019. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nehéz #8, és én is sírtam át éjszakákat amiatt, hogy csalódnom kellett, de mégis azt mondom, hogy próbáljunk a szépre koncentrálni. Ezt is persze nem szabad túlzásba vinni, mert ha valaki bánt valamivel téged, nem minden esetben szabad elnézni neki. A megbocsátás egy csodálatos dolog, de néha nem szabad beengedni "mérgező" embereket az életedbe :)
2019. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy igazad van, persze, hogy jó dolog a jóra koncentrálni és mindenkiben csak a jót látni! De belőlem már ezek a sötét arcok, ki ölték belőlem ezt a fajta érzést és helyette valami hideg, hűvös negatív, közömbös érzet váltotta fel... Bennem már tudd ki váltani olyan érzés, mint a kérdezőjében, hogy leülök egy lány mellé a buszon és azon izgulni, hogy most mit gondol vagy, hogy szimpatikus-e vagyok neki? De összességében mindenkivel így vagyok, ha akar valamit tőlem valaki, azzal egyenesen és őszintén várom el! Tudom, hogy ezen változtatni kellene, de egyszerűen ehhez szoktam már... Az őszinte, barátságos, vicces, humoros, alkalmazkodó oldalamat már fel adtam, helyette inkább céltudatos, ambiciózus, tervezett, fényes jövőnek szentelem az időm, energiám. Akik maradtak őszinte, egyenes, gyerekkori barátaim, azoknak tudok úgy megnyílni, hogy nem kell színészkednem, hanem mellettük csak önmagamat adhatom és ennél több nem is kell. Mindezt 23 éves létemre, látom így!
2019. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!