Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek 16 éves, szép,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek 16 éves, szép, normális, intelligens, SZŰZ lányok?

Figyelt kérdés

Tehát vannak-e olyan lányok, akik 16 év körüliek és szüzek, nem jönnek össze bárkivel, nem cigiznek, nem piálnak, valamint értelmesek és még szépek(de úgy, hogy valóban szép, illetve a kisugárzásuk is csodás) is?

Ha igen, akkor hol lehet találni ilyen kincseket?

16/F



2017. szept. 2. 00:16
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
91%
Vannak ilyen lányok.
2017. szept. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
87%
Igen vannak. Bárhol találsz ilyeneket. Kivétel a földön kívül.
2017. szept. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
22%
Én 14/L vagyok. Ezek illenének rám, csak nem igazán vagyok szép. XD
2017. szept. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
77%

Vannak.

De nem hiszem hogy téged akarnának.

Te konkrétan kritériumokat szabsz, hogy mit csinálhatnak, ami miatt szeretnéd őket. (Nem cigiznek, nem piálnak)

Intelligens, értelmes lányok pedig olyat keresnek gondolom akik igazán szeretik őket, feltétel nélkül.

2017. szept. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Ez nem kritérium vagy feltétel, hanem elvárás. Én ezeket várom el és nyújtok is cserébe. Szerintem ez tök korrekt felfogás, nem értem mi azzal a gond, hogyha nem akarok egy atyonkrt detoxos hamutartót.
2017. szept. 2. 00:39
 6/49 anonim válasza:
41%

Vallásos lányok között (és tök mindegy, hogy zsidó, keresztény, vagy muszlim) jobb eséllyel fogsz ilyeneket találni, mint másutt. Persze, ha te ateista vagy, nem biztos, hogy téged választanak majd, de ha szimplán csak nem vallásos, akkor van némi esélyed.


Nem vallásosak közt tű a szénakazalban, de ott sem teljesen kizárt, mondjuk 1-3% esélyt adok rá.

2017. szept. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim válasza:
66%

Igen, ez teljesen korrekt fölfogás, egy örök érvényű értékrend szerint. Csak sajnos a mai társadalom nem erre van ráhangolódva, és a sok szabadosan gondolkozó ember azt hiszi, hogy ez a normális, és az olyanoknak vannak irreális elképzeléseik, mint én, vagy te.

De ettől még ki kell tartani az elképzeléseid mellett, mert te gondolkozol helyesen. De a helyes út mindig nehezebb.

2017. szept. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
11%
Van egy ilyen. A barátnőm az ágyamban :) Csak tegnap szeretkeztünk, úgyhogy már nem szűz ;P
2017. szept. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a mai világban ez már egy óriási, szinte lehetetlen kérés, egy ilyen lány?
2017. szept. 2. 01:29
 10/49 anonim válasza:
48%

Nem lehetetlen. Csak nehéz találni, ahogy fiúban még nehezebb ilyet találni a hasonló lányoknak.

De mint mondtam, keresgélj a vallásos emberek között, pl van olyan, hogy keresztény társkereső. Ott visszafogottabb emberek vannak.


Mondanám, hogy ismerkedjünk, de sajna én is fiú vagyok. :D

2017. szept. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!