Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valyon van valami esély arra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon van valami esély arra, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

16l. Osztály társak vagyunk, már 1.5 éve, de 6 éve ismerjük egymást. (10 osztályosok vagyunk). Én már tavaly év elején is éreztem iránta valamit, de megpróbáltam elfolytani az érzést, abból adodoan, hogy ez csak egy fellangolas. De az óta jobban megismertuk egymást, és volt egy szilveszteri buli, ahol egymás tudta nélkül osszefutottunk, és az volt életem legjobb estéje. Az egész szilvesztert együtt töltöttük. Másnap halál másnaposan fel is hívtam, és beszéltünk telefonon egy órát. Az egyik barátnőm szerint, ő nem úgy nézett rám, mint egy barátra (de szerintem mindenkire ugy nez). És az a helyzet h én alapból nem csak barátként tekintek rá.

Az iskolában is szoktunk viccelődni, de ott nem vagyok annyira népszerű, mint a szilveszteri társaságban voltam. Így most nem tudom mit gondoljak.



2019. jan. 28. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben apró jeleket küldenék felé, hogy tudassam vele, hogy én nem csak szimpla barátságot akarok. Ha pedig úgy látod, hogy ő ezeket az érzéseket, jeleket nem viszonozza, sajnos nincs mit tenni, csak barátkozni akar. Viszont mindenképpen gondold át, hogy mi lenne legjobb, hiszen lehet, hogy emiatt tönkremegy a kapcsolatotok, mert ha csak plátói a szerelem, akkor neked lesz rossz, azonban ha viszonozza az érzelmeket, onnantól kezdve szimpla barátság már nem igen lehet.
2019. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van rá esély. Ennyiből minimum 50%
2019. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*ja és 50-nél nem feltétlenül több
2019. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélgessetek minél többet suliban is, messengeren (vagy bárhol máshol) is, és így előbb vagy utóbb ki fog alakulni valami... Ha nem hív el valahová, esetleg pár hét beszélgetés után te is felvetheted hogy talizzatok sulin kívül is. Illetve megpróbálhatsz megint "véletlenül" összefutni valami buliban vele.:D


(Bocsi, a belső nyelvtannácim nem bírja: *vajon, *elfojtani. Tanuld meg, köszönöm!)

2019. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok kettesben egy pótszilvesztert!
2019. jan. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!