Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan készítsem felagamat a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készítsem felagamat a halálig tartó magányra?

Figyelt kérdés
2019. febr. 1. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lennél magányos?
2019. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Kiscica, ne dramazz :D Nem kell felkeszitened magad, nem leszel halalodog maganyos :D max 18 lehetsz, semmirol sem maradtal meg le!! Es ezt a kerdest, tudom, hogy te se gondolod halalkomolyan :D
2019. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én is így maradok, ha így te tovább szeretnél élni, akkor mindenképp keress valamit ami lefoglal amit élvezel. Én inkább feladom szerintem, nem tudom mennyire jó amit tanácsoltam, de ha van ami leköt és amit élvezel az életbe hogy elterelje a gondolataid, akkor miért ne?

Több sikert neked .. :D

2019. febr. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jézusom mi ez már? Honnan veszed hogy örökre az maradsz?
2019. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó én depressziós vagyok, olyan lányt keresek aki viszahúzódó korombeli nem instázik meg nem facen éli az életét nem viselkedik/öltözik ribisen és nem volt senkije előttem, tudja mit akar. Esélyes? Nem.
2019. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!