Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi idő alatt tartó szimpla...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő alatt tartó szimpla vonzalom, vagy mégis létezik a szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
14 vagyok, s már 11 éves korom óta nagyon tetszik egy fiú, aki most 16 éves, viszont élőben még sosem beszéltem vele, csak facebookon lájkolgatott, ami azt jelenthette hogy legalább tud a létezésemről. Minden nap évek óta rá gondolok, az évek során más is bejött már és más iránt nem éreztem eddig sosem ilyen erős érzelmeket, és minden fiút hozzá hasonlítgatok. Minden porcikáját tökéletesnek találom. Ha ennyi idő után is így gondolom, sosem fog hidegen hagyni?:/

2016. nov. 4. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez plátói szerelem csak... Ha te szeretnél valamit a fiútól akkor írj rá, kezdj el vele beszélgetni.
2016. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja, írj rá. Ne legyél szégyenlős, legyen önbizalmad és próbálkozz nála! ;)
2016. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!