Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír? Van egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír? Van egy srác akivel már 3 napja 0-24ben beszélgettünk snapen, nagyon aranyos, érdeklődő és van közös téma. Azonban tegnap délután óta nem ír, küldtem neki snapet is de semmi. Miért? Írnom kéne neki?

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami dolga van. Vagy valami.
2019. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dolga van.
2019. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fura!

Este ráèrt volna ìrni.

Èn megkèrdeznèm,mi ùjság.

2019. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még kicsit.
2019. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*nem elszomorításként írom de...* reméljük tényleg csak dolga van. Voltam hasonló estben,aztán sose írt többet vissza.

A másik meg még jobb volt,letiltott majd megint feltűnt majd megint eltűnt,2 hónappam később bedobta a fb ismerős ajánlásnak,kiderült hogy csaja van 2 éve és,hogy a nevét se az igazit mondta.

2019. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszokat,utolso ez eleg ijeszto nem szeretnem ha ez lenne en tokre beleeltem mar magam:( ugy orultem h ilyen rendes fiu erdeklodik utanam. Szerintem holnap irok neki ha eddig nem tortenik semmi
2019. febr. 3. 12:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Beteg / elutazott / elveszítette a telefonját / elromlott a telefonja vagy számítógépe / akármi dolga lehet. Ha 3 nap alatt úgy láttad, hogy rendes, aranyos, érdeklődő és nem volt semmi konfliktus köztetek, akkor nem valószínű, hogy szó nélkül eltűnne.

Sok ok lehet.

2019. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Dolga van vagy élni akar, mivel 0-24-ben dumált valakivel 3 napon keresztül! Lehet rájött, hogy borzalmasan rátapadtál és ezért koptatott le. Ha akarja folytatni a beszélgetést, jelentkezni fog. Ha nem, akkor hagyd békén. A pasik nem szeretik, ha ennyire rájuk tapadnak. Ne tőle függjön a boldogságod, foglald le magad valamivel.
2019. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én kevesebb mint 10 percenként kapok snap értesítést és nagyon sokszor nem veszem észre ha írnak nekem akár többször vagy csak leszarom mert nincs kedvem megnézni úgyhogy lehet vele is valami ilyesmi volt/van
2019. febr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!