Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú hogy kezdemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

A sztori úgy kezdődött hogy reggel iskolába menet lekéstem a buszomat. Gondoltam akkor megvárom a következőt. A várakozás ideje alatt egy fiú (szerintem egy kicsit idősebb nálam) odajött a buszmegállóba és így kb. ennyi. Nekem nagyon megtetszett így első látásra és nem tudom hogy hogyan szólíthatnám meg.


Helyesírási hibákért bocsi! Normális válaszokat szeretnék. Előre is köszi!💜



2019. febr. 3. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Xy vagyok, hogy hívnak? Aztán majd alakul, ha nem akar semmit úgyis kiderül.
2019. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%

Sehogy

Nem a te dolgod.

2019. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakran szemezd, ülj mellé! Ha szemezes utan elkapja a tekinteted, akkor mosolyogj ra! Ha felenk, akkor beszelj vele...
2019. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gyakrabban fogod őt látni akkor szia mizu,merre mész hogy hívnak (ezeket mind mosolyojjal csináld) talán lefog neki esni a tantusz hogy mit akarsz tőle,onnantól kezdve átt adod neki a szerepeted (neki kell folytatnia a beszédet) De ez mind csak akkor fog sikerülni ha látni fogod rajta hogy mik a reakciói a "párbeszéd" során. Mindenképp azért szurkolok,sok sikert 👍
2019. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!