Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik barátom elég fura mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátom elég fura mi legyen?

Figyelt kérdés
Szerintem tetszek neki sőt biztos! Ugye, közeledik a Valentin nap, és katam tőle egy virág csokrot piros, rózsaszín, és fehér rózsákkal. Nagyon gyönyörű volt főleg hogy ezek a kedvenc virágaim, nem tudom honnan tudta. Amikor néztem a virágokat találtam benne egy üzenetet, amiben azt írta, találkozunk majd Valentin napon, nálunk. Gondolom elmegyek, azt azért elmondanám, 3 év van köztünk, figyelmes fiú nekem is tetszik. De nem tudom elmenjek? Most akkor ha megkérdezi leszek-e a barátnője, mit mondjak? Nem állok készen egy kapcsolatra, vagyis nem biztos! Ráadásul egy másik fiú is próbálkozik és balhéztak is. Mit tegyek?

2019. febr. 11. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Balhéztak? Mik ezek, kokerók?
2019. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok hogy bunyó vagy hasonló csak ott előttem veszekedtek és szidták egymást az egyikükkel ugye szerelmesek vagyunk, a másikuk engem szeret, az a kérdés annak a fiúnak akivel szerelmesek vagyunk mit mondjak? Barátság extárrak?
2019. febr. 11. 15:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Most nem rég írt egy üzenetet hogy mi lenne ha Valentin nap előtt találkoznánk bogy esetleg szorosabban töltsük a Valentin napot
2019. febr. 11. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
a ribik is igy kezdtek.
2019. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mittudomén mit mondj neki... mond meg hogy csináljon rántott sajtot holnap vigye be suliba
2019. febr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, látszik ezen ezen az oldalon semmi értelmes válasz nem jön csak r**ancozzák az embert... egyébként kedves #2-es kíváncsi lennék te hogy állsz ezzel, vagy magadról beszélsz, esetleg egyedül töltöd a Valentin napot és fáj? Kedves #3-as üzenem a kiszemeltednek hogy vigyen neked töltött káposztát!
2019. febr. 12. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó lenne, annak jobban örülnék mint egy bonbonnnak
2019. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!