Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy kell csókolozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy kell csókolozni?

Figyelt kérdés
Még soha se csókoloztam , de nagyon parázok tőle ,hogy mit kell csinálni és ,hogy. Hiába mondjak ez magától jön valamiért akkor is parázok nem érzem úgy ,hogy ha oda kerülne a sor tudni fogom mit hogy kell csinálni
2019. febr. 24. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én is azt hittem, hogy megtanulhatok “leírás” alapján csókolózni, de ki kell, hogy ábrándítsalak. Ugyanis ez lehetetlen. Rengeteget olvastam a témában, mielőtt megvolt az első, de semmit nem használt a dolog. Ösztönös. Tényleg. Nem mondom, hogy ne parázz, mert ez normális. Csak annyit mondok, hogy add át magad ott és akkor a pillanatnak, és tuti jó csók lesz belőle.
2019. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon rágörcsöltem, aztán végül ott és abban a pillanatban nem is számítottam az egészre, nem jutott eszembe semmi. Gyorsan történt és béna is voltam, de kb a harmadik alkalommal már teljesen elengedtem magam, ösztönből jött a dolog. Hidd el, neked is menni fog:) én sem akartam elhinni, hogy ezt mindenki tudja, biztos voltam benne, hogy én vagyok a kivétel, aki tuti elrontja sokadjára is, de nem így lett.
2019. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Gyerekek! “Bezzeg az én időmben” nem volt internet és minden rendben ment. Az első általában mindig kicsit suta ;)

A gondolkodás csak ront, inkább elvezd!

2019. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Nyugi 30 vagyok s még mindig nemtudok!

N

2019. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy voltam vele, mint te, hogy sokat olvastam, kérdeztem, de hidd el, hogy amikor valaki megcsókol, hirtelen nem is biztos, hogy kapcsolni fogsz, gondolkodni meg aztán pláne nem lesz időd

Amikor anno a barátom megcsókolt, csak arra emlékszem, hogy bumm, megcsókolt, de kb az se rémlik, hogy odahajolt vagy bármi, a csókbol meg kb annyi maradt meg, hogy kicsit béna, fura és nyálas volt, de pár alkalom után már jó lesz, hidd el ;)

(És hozzátenném, hogy annál a csoknal teljesen józan voltam és csak2 éve történt 😃)


Szóval tényleg nyugi, jó egy picit lehet parázni, de nem kell túlzásba vinni ;)

2019. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is sokat olvastam előtte és izgultam, de amikor sor került rá, azt se tudtam hol vagyok. Annyira hirtelen történt, hogy nem volt időm gondolkodni, csak sodrótam az árral. Felesleges előtte ezen agyalni, mert ott úgyse kapcsolsz. :D
2019. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!