Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek legyen kapcsolatom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek legyen kapcsolatom vele vagy ne legyen? A helyzet az hogy van egy srác aki nagyon bejön és úgy érzem hogy én is neki.

Figyelt kérdés
A baj az hogy nem tud megkozeliteni mivel sokat vagyok a baratnoimmel. A masik baj hogy lehetseges hogy iskolat és varost is fogok valtani jövőtől és ezért nem akarok szerelmes lenni. (a srac az osztalytarsam) Nem tudom hogy mitévő legyek mivel egyre jobban es jobban tetszik de tudom hogy szenvedes lesz abbol ha most hagyom magam szerelembe esni vele. Mit tegyek?
2019. márc. 7. 16:13
 1/5 anonim válasza:
77%
Most mit vársz,hogy mi döntsük el helyetted?
2019. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ez a felnőtt párkapcsolat topik, eltévesztetted a helyet.

Jesszus... -.-"

2019. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott a pont az első válaszolónál! Ha egy ilyen dolgot nem bírsz egyedül megoldani mit akarsz te az életben?
2019. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg bejön, akkor szerintem megér egy próbát. És ha a barátnőid miatt nem tud odamenni, akkor próbálj meg te közeledni hozzá. Ha bejössz neki akkor azt észre fogod venni a reakcióiból. Esetleg megpróbálhatsz szemezni vele.
2019. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És végül hogyan döntöttél?
2019. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!