Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztelt Lányok, tisztelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelt Lányok, tisztelt Nők! Mi a helyzet a bajusszal? Bejön nektek avagy sem? Ha igen akkor milyenre gondoltok ha igen?

Figyelt kérdés

Általánossában azt vettem észre, hogy nem szeretitek.


De ha mégis akkor milyenre gondoltok?


1.Melós bajusz


[link]


2.Hitler bajusz (kell ide kép egyáltalán?) Hitler és Chaplin


[link]



3.Mexikói vagy cigány harcsa bajusz (Illetve a Village People meleg rendőrjének van ilyen azóta a melegek közt kultuszbajusz)


[link]


vagy


[link]


4.Sztálin bajusz

[link]


5.Elburjánzott hosszú bajusz (Kövér László, Deák Ferenc)


[link]


6.Jávor Pál-féle elegáns "békebeli" bajusz (Jávor Pál, Gomez Addams, Graham Hill nekik volt még hasonló)


[link]


7.Szakmunkás - igénytelen - bajusz


[link]


8.Öreg szaki bajusz... Hát ilyenről nem találtam képt de talán tudjátok milyenre gondolo. Tipikus vízvezetészerelő meg villanyleolvasó bajusz de csak a hányavetibb retro fajtának van ilyen


9.Parasztbácsi bajusz


[link]


10.Kínai bajusz


[link]


VAGY


[link]



#bajusz #álljál már le kérdező #fordított szexepil
2014. dec. 4. 14:41
 1/6 A kérdező kommentje:

#1


Most nem a személy a lényeg hanem a bajsza. És a parasztbácsiknak van ilyen.

2014. dec. 4. 14:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek más áll jól.
2014. dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, semmilyen fazon sem. :)
2014. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik gusztustalanabb mint a másik. Nekem minden bajusz igénytelen. Nem lenne gusztusom megcsókolni egy bajszos férfit...kinek hiányzik a szőr a szájában???? :S
2015. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem sem tetszik egyik bajusz sem , de mindenkinek más jön be :D
2015. jún. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bajusz szakáll nélkül elég zsákbamacska, kevés férfinek áll jól. A kérdésben linkelt bajuszokon kívül mondjuk azért elég nagy a választék meg hát mind elég gáz, amit idelinkeltél...


Nekem tetszik, ha az illető eltalálja és normálisan ápolja utána. Eleve vonz, ha egy férfi férfias, magyarul ahogy kinéz az jól elkülöníthető a nők kinézetétől. Nekem ebbe az arcszőrzet is beletartozik.

2017. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!