Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam, elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam, elég szép lány de?

Figyelt kérdés

Nem az az úristen de jó csaj kategória

Neki neki van egy barátja lassan 2 éve, rengetetgszer szakítottak, csávó is megcsalta már, de vele vesztette el ezért értem, hogy miért van vele

Én egy kicsit jobb kapcsolatban vagyok vele, (van osztálytársam aki jobb kapcsolatban van vele mint) pl. simán megfoghatom a mellét vagy a fenekét anélkül, hogy megverne(többekkel is így van)

A lényeg, hogy osztálykirándulásig egy kicsit közelebb szeretnék kerülni hozzá

Hogyan tudnék?


2019. márc. 7. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél nagyon kedves, figyelmes, udvarias. Hívd el fagyizni őt meg a legjobb barátnőjét.
2019. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy gyanút fogjon
2019. márc. 7. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok a lovagiasság példaképe, de én mielőtt rányomulnék, megvárnám hogy szakítsanak. Személyesen beszélj vele, legyél kedves, figyelmes, törődj vele, segíts neki, öleld meg ha szomorú, ha jól csinálod közelebb kerülsz hozzá.
2019. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az van, hogyha szétmennek akkor rá 1 napra újra összejönnek😂
2019. márc. 7. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

És te egy ilyen lány után epekedsz... Hahó, normális lányok is vannak ám azért még!

És ezt fiúként írom.

2019. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!