Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan reagálnátok, vagy hogy esne, ha a barátotok szívesen beszélne más lányról, hogy milyen szép, jól néz ki, stb? Folytatom lent.

Figyelt kérdés

Ma az egyik haverom bemutatta a barátnőjét. Este írtam a barátomnak, hogy a lány szinte tökéletes. Milyen szép az arca, jó az alakja, jó a stílusa, jól öltözködik, szerény, olyan szép a szempillája mintha mű lenne, stb. Erre barátom mindennel egyetértett, és hozzátette, hogy megkérdezte a szempilláját, és nem mű, hanem eredeti, ami szerinte elképesztően szép; nagyon csinos; a szemüvege is nagyon szép; ha tetszik a sminkje, akkor kérjek tőle sminkelési tanácsokat, stb... Írtam neki, hogy a haverom milyen szerencsês ezzel a lánnyal, és ezzel is egyetértett. Megerősítette, hogy valóban szerencsés vele.

Kicsit furán éreztem magam :/ Lehet az én hibám, és ez tök természetes, de azt vártam, hátha ír valami olyasmit, amit általában a fiúk szoktak mondani a barátnőjüknek: "De ő a nyomodba se ér" "Te jobban nézel ki" "De te szebb vagy" "Nade nem a külső a lényeg"

Lehet csak túlreagálom? Látom instán is milyen full kisminkelt, tökéletes alkatú lányokat lájkolgat, ami kicsit rosszul esik :/ Mellettük én szürke kisegér vagyok :/

Mit gondoltok? (Fiúk, lányok válaszát egyaránt szívesen várom :))


21/L



2018. dec. 29. 20:09
 1/6 anonim válasza:
89%

Nos.1.Nem véletlen választott téged.Lehet ,hogy épp azért ,mert nem vagy tökéletes.Nem biztos ,hogy a sminkelős ,álomba illő lány jönnek be neki.Lehet a szürke kisegerekbe azon belül is beléd szerelmes.Ha nem szeretne akkor már nem beszélgetnétek,szakítana veled.Az meg ,hogy instán más lányokat like-ol..Az nem jelent semmit.Van ilyen.

2.Ha ez téged tényleg bánt,mert ahogy leírtad azért ez érezhető.

Személyesen beszéljetek .Nah de nem így konkrétan ERRŐL,HANEM KÉRDEZD MEG ,HOGY MIT ÉREZ IRÁNTAD.NYUGTASD MEG A LELKIISMERETEDET!S ne kérdezz erre ,mert akkor olyan mintha túl féltékeny lennél.Ami jelen esetben igaz.De ezt neki nem kell tudnia.Mond el neki ,hogy azért egy kicsit zavar ,hogy más lányokat nézeget ,likeol.Mármint a tökéletes alkatú lányokról beszélek.Mert avval nincs baj csak hát nah.Minket lányokat ez zavar.

S bízz benne .Mert ha nem szeretne ,most máshol lenne.Nem írna.Egyszerűen lepattintana!De nem!Úgyhogy remélem jó tanácsot adtam!

2018. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ment a zöld kéz
2018. dec. 29. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Őszinte volt hozzád, ezt becsüld meg. Ne képzelj bele olyat, ami nem feltétlen igaz, veled van, nem mással. És egy tanács: egy kapcsolat alapja a kommunikáció. Beszéld meg vele, ha problémád van, feleslegesen ne dühítsd fel magad.
2018. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Itt nem volt szó rólad, hanem csak arról, hogy az a lány jól néz ki és illik az adott ürgéhez. Barátod téged választott, és ennek oka van.

Egyébként attól még, hogy szép valaki és tökéletes, nem akarnék többet egy like gomb megnyomásánál, de inkább azt sem. Nekem is jobban tetszik, ha valaki "szürke kisegér" és ott van nekem a mindennapokban feltűnéskeltés nélkül és "csak" boldog vagyok az illetővel.

2018. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%

Azt gondolom, hogy te nem véletlen vársz mást tőle. Szerintem neked bejön ez a srác és talán többet is akarsz tőle mint barátság.

Általában a fiúk/férfiak akkor reagálnak így ezekre a dolgokra, mikor a másik lány nem tetszik nekik/ van barátnőjük és visszafogják magukat, vagy nem akarják elb4szni a már meglévő barátságukat, de lehet hogy csak tart a reakciódtól, hogy hogyan reagálnád le.

Én azt gondolom mindenkinek jól esik, ha nap közben kap kedves bókokat vagy csak egy egyszerű mosolyt egy szem kontaktussal. Sokat segítesz a srácoknak azzal, ha te is a valós világban (tehát nem facen vagy más közösségi platformon) sokkal közvetlenebb és boldogabbnak "látszatod" magad azok közelében, akiket kedvelsz/szimpatikusak. Sokszor nekem is nehéz az ellenkező neműekhez közvetlenebbnek és könnyedebbnek érezni magam, de egy kis gyakorlás mindig segít. Ha a másik fél érzi ezt, akkor biztos hogy ő is többet fogja keresni a társaságod, és szívesebben beszélget majd veled, mert tudja, hogy te is érdeklődést mutatsz felé.

Volt olyan lány, akit eleinte észre sem vettem (ez egy évet jelent :) és nagyon kedves megnyilvánulásának a hatására jöttem csak rá, hogy amúgy ez a lány egy tök aranyos, kedves, és intelligens személy, aki eddig valahogy fel sem tűnt akkor és még én sem tudom hogy hogyan. A fiúknak nagy átlagban szükség van egy-két jelre, amit felhasználva elkezdenek nyitni a lány felé. Egy-két elnyújtott szem kontaktus, kisebb érintések vagy csak az, hogy közelebb sétálsz hozzá, vagy ha választásod van, hogy ki mellé ülsz, akkor nem a barátnőd mellé ülsz, hanem a srác mellé. Szerintem nehéz észrevenni hogy egy srác barátilag vagy komolyabb módon közeledig egy lányhoz, főleg ha alapjában nagyon közvetlen. Nekem általában az ad egy kis belátást a dolgok közé (nálam lányok esetében) hogy mekkora a komfort zónájuk másokhoz viszonyítva az én közelemben, illetve egy hosszabb szem kontaktus nagyon sokat elárul.

Eléggé szedett-vetett gondolatok voltak ezek és már azt sem tudom hogy jutottam el ide, ahhoz képest amit kérdeztél, de nem is számít.

Ha kérdésed van, vagy valamilyen gondolat nem hagy nyugodni, akkor nyugodtan írj.

2018. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha hisztizel, nem fog jobban szeretni. Orulj, hogy teged valasztott es oszinte veled.
2018. dec. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!