Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok/ holgyek! Szoke vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy.bettike21 kérdése:

Lanyok/ holgyek! Szoke vagy barna fiuk jonnek be inkabb?

Figyelt kérdés

Elsosorban a szoke haj + kek szem vagy barna haj+ barna szem kombokra gondolok.

És tegyük fel hogy mindkettö jól néz ki. De mégid, melyik tetszik meg jobban?



2019. márc. 11. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tetszett már olyan srác, akinek barna haja, barna szeme van, tetszett olyan is akinek kék szeme, barna haja van és olyan is akinek (festett) szőke haja volt (ami egyébként csak akkor állt neki jól, amikor már lenőtt, tehát csak a teteje volt azőke) és mellé kék szeme, aztán amikor lenőtt neki levágta a szőkét és meghagyta az eredeti hajszínét (ami barna). Őszintén megmondom, hogy szőkén is és barnán is ugyanúgy tetszett.

A kék szem engem nagyon vonz, szerintem nagyon szép, de a szemszín soha nem befolyásolna a párválasztásban. Ahogy egyébként a hajszín sem. Az összhang a fontos.

De talán a barna haj, kék szem.

16/L

2019. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sötét haj, sötét szem a zsánerem. Én szőke, kék szemű vagyok, ellentétek vonzzák egymást :D


26N (nem kérek privátot)

2019. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sütét legény
2019. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem minden álmom a kék szem ,szőke haju fiú .

De a barna olyan határozottabb és az jóbban megfog engem .

Na ez egy értelmes mondat lett 🤣

2019. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a barna haj+barna szem jobban tetszik.
2019. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Barna haj,barna szem jön be mégis eddig szinte csak szőke,kék szemű pasijaim voltak :D
2019. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Barna haj,barna szem. Vagy szőke haj,barna szem. De a kék szem nem tetszik
2019. márc. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem a sötétszőke, vagy világosbarna haj jön be a leginkább egy fiún.

És inkább a kék szem.

2019. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát engem nem a hajszín és a szem szín érdekel, ugyanúgy tetszhet egy szőke hajú kék szemű vagy egy barna hajú barna szemű srác is :D de úgy általánosságban kicsivel jobban bejön a sötétebb haj
2019. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Világ életemben barna haj - barna szem jött be.. Erre belépett az életembe a szőke kék szemű és elvarázsolt.. :"D
2019. márc. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!