Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnék a barátnőmnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék a barátnőmnek a 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Több mint 2.5 éve leszünk együtt amikor tölti. Fél év múlva lesz a szülinapja, de én már szeretném nagyjából tudni. Mindennek örül, de szeretném, ha különleges lenne. Utazás meg hasonlók sajnos nem megoldhatók, mert kb. 100 km-es körzetben szinte semmi látnivaló nincs.

Én 18 éves vagyok.



2019. márc. 12. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami romantikus dolgot kéne kigondolnod (persze ha szereti, ha nem akkor is meglehet oldani valamit), mondjuk veszel neki rózsát, és úgy elhívod valahova. Remélem tudtam néhány ötletet adni ^^
2019. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha ,,kulturálisabb,, típus egy színházjegy, egy könyv jó ajándék lehet.

Ha kicsit bulizósabb típus talán egy koncertjegynek örülne😀

Vagy ha virágot szeretnél akkor egy olyat ajánlok amit utána el tud tenni, és gondozni. Akkor sokáig fog emlékezni arra hogy tőled kapta. Én nőnapra kaptam egy virágot tavaly, és még most is meg van😊 és jó emlékek kötnek hozzá

2019. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.: Jó lenne a rózsa, de olyan virágot adnék, ami megmarad :)


2.: Hát, az olvasást kimondottam utálja, színházba pedig nem szokott járni. Bulizni szeret, de koncertek errefelé egyáltalán nincsenek :/

A virág, meg valami bonbon vagy valami csoki tervben van.


Köszönöm mindkettőtöknek :)

2019. márc. 12. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 100 km-es körzetbe semmi látnivaló, akkor vagy vak vagy, vagy az Antarktiszon élsz. Ha leírod hol lax, írok min 10 helyet ahova el lehet menni. Amúgy szerintem egy ezüst karlánc, medál maradandó es szép. Vagy egy romantikus vacsi vmi klassz helyen. A vele töltött időnél nincs jobb ajándék, szóval az élmény a legjobb valami aprósággal körítve.
2019. márc. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Privát üzenetben írom :)
2019. márc. 17. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!