Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit érdemes venni a barátnőmne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes venni a barátnőmnek szülinapjára? Nem sokára lesz és nem tudom. Sajnos még nincs ötletem se

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 01:00
 1/9 anonim válasza:
Egy csokoládét biztosan vegyél! Ott nem lőhetsz mellé kivéve ha tejérzékeny! Mit szeret a barátnőd mármint lehet hobbi vagy film,sorozat és onnan egy ötlet? Én plüsst mondanék de nem ismerem a barátnőd lehet hogy nem szereti a plüsst :)
2017. júl. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most kapott egy párnát szóval az nem pólóra gondoltam de azt mondta hogy valaki már mondta neki hogy azt kap tőle olyat amire én gondoltam szóval az is kilőve
2017. júl. 13. 01:16
 3/9 anonim válasza:

1. vagyok

Bögre? De ha nyitott vagy akkor valami saját készítésű dologra nem gondoltál? Az tuti bejöhet :)

2017. júl. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A saját készítésű felejtős 😂 enyhén szólva b@lf@$z vagyok az ilyenekhez
2017. júl. 13. 01:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátnőit, ők biztosan tudják, minek örülne. :) Mármint mi most írhatunk itt mindenfélét, de nem ismerjük a lányt, nem tudjuk mit szeret. Vegyük példának az én barátnőmet: bármikor le lehet venni a lábáról egy Disney DVD-val, de kötve hiszem, hogy minden lányból hasonló reakciót vált ki a Frozen... :D
2017. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki virágot! A kedvenc bandája/énekese/énekesnője koncertjére vegyél 2 jegyet. Neked meg neki.
2017. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
51%
Nem sokára lesz barátnőd?
2017. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7😂😂😂
2017. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a barátnőit mit szeret

Én pl gyűjtöm a plüssöket, bolyhos zoknujat és kávésbögréket, másnak elcsépelt ajándék lehet de én imádom, lehet neki is van ilyenje.

2017. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!