Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetek valamit azért, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek valamit azért, hogy érdeklődni kezdjen irántam? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki tetszik, és többen is mondták hogy szerintük összeillenénk, de őt úgy látom, nem érdeklem. Én kedves vagyok vele, és kíváncsi vagyok rá, hogy milyen, mit gondol, hogy van, stb., keresem a társaságát, de ő kb csak akkor szól hozzám ha sulival kapcsolatos kérdése van vagy zsepit kér. Mit kéne tennem? Játsszam el hogy nem érdekel, vagy probálkozzak még jobban összebarátkozni vele, vagy inkább próbáljam meg elfelejteni, és várni, hátha egyszer megváltoznak a dolgok, vagy mi? Mi kéne ahhoz, hogy felkeltsem az érdeklődését? Szeretném ha jobban megismernenk egymást, de ha ilyen egyoldalú a dolog, nem fog menni... (Az amúgy lehet ok, hogy mondjuk nem talál elég szépnek?)

#miért nem érdeklem
2019. márc. 14. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre nehéz pontos választ adni, főleg azért, mert több dolog is lehet.

Ha nem kételkedne abban, hogy kellesz neki, akkor biztosan viszonozta már volna az érdeklődést.

Viszont, ettől eltekintve csinálhatod úgy, hogy előbb utóbb vonzódjon hozzád. Lehet ok, hogy nem tetszel neki, de lehet ok az is, hogy félénk és nem mer kezdeményezni(nem ismerem a srácot, neked kell tudnod), vagy lehet, hogy tetszel is neki, de nem biztos abban, hogy akar bármit is. Nagyon sok oka lehet.

Személyes tapasztalataim ezzel kapcsolatban, hogy több lány is bókolt már nekem, dumálgatni akartak de én kerültem a kontaktot. Volt olyan, aki fél évig szinte minden nap dicsérgetett(és még most is néha, úgy hogy akkor is és most is van barátja), én egyszer sem bókoltam neki, mivel nem tetszett és nem szerettem volna, hogyha bármit is belegondolt volna ebbe. Egy másik lány nagyon jól nézett ki, mondogatták is nekem, hogy ilyen nő meg olyan nő, meg miért nem vagyok vele együtt, meg ilyenek, de belsőre szörnyű volt. Mostanra még rosszabb lett, tehát így utólag örülök, hogy mikor dumálni kezdtünk, akkor rövidre zártam a beszélgetést. Most van egy lány, aki az osztálytársam. Nagyon szép lány, ritka, egzotikus arca van, de nagyon hülyén gondolkozik és nem lehet vele hosszabban dumálni. Ő is bókolgatott, de már nem csinálja és így sokkal vonzóbb lett számomra. Nem fogom elhívni sehová ez szinte biztos, mivel egy-két menetre nem kell, kapcsolat meg nem hinném, hogy lesz köztünk az érdeklődési körünk, meg stb. miatt, de tényleg elkezdtem rá figyelni egy időben.

Tehát magamból kiindulva vagy nem biztos a srác abban, hogy te hűséges leszel hozzá és jól meglesztek egy kapcsolatban, vagy pedig egyáltalán nem tetszik neki vagy a belsőd vagy a külsőd.

Én azt tanácsolom neked, hogy hívd el valahová(ha persze vállalod a következményeket), mert így tudod biztosra kideríteni, hogy mi is a helyzet. Lehetséges, hogy félénk és egy ilyen meghívásra egyből igent mondana, csak Ő éppen nem mert kezdeményezni.

18/F

2019. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy félénk lenne, elég magabiztos, laza srác. Amúgy szerintem hasonlítunk belsőre, vannak közös érdeklődési köreink is. Az lehet, hogy amiatt hogy alapvetően szorgalmas, jó tanuló vagyok, unalmasnak gondol? Nem vagyok stréber, de azért szeretnék jól teljesíteni a suliban, ez lehet olyasmi, amitől egy fiú elveszti az érdeklődését? (Nem változtatnék rajta, csak kíváncsi vagyok.)
2019. márc. 15. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.

Nem valószínű. Ha értelmes srácról beszélünk, akkor szerintem vonzónak is találhatja akár, hogyha valaki szorgalmas és belead mindent.

2019. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Teoodore válasza:
Figyu én fiú vagyok és nekünk az tetszik ha egy lányt nehezen kaphatunk meg és hogyha tényleg egyáltalán nem figyel rád hagyd a francba mert biztos lesz olyan fiú aki szeret téged és meg akar szerezni bármi áron. csak kitartást :D
2020. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!