Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ez ellen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal tanárom, akibe úgy érzem belezúgtam. Heti egyszer van vele órám. Amikor rám mosolyog az nekem a minden, feldobja a mindenem. Tudom, hogy köztünk soha nem lehet semmi. Még esélyem sincsen rá, hogy elfelejtsem. Nem akarom magam kínozni.

2018. dec. 17. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Tumblr.-ön van úgynevezett "teacher crush community"
2018. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel órád van vele, elfelejteni nem igazán tudod. Meg lehet amúgy se tudnád. Inkább gondolkozz kicsit észszerubben. Értsd meg a dolgok működését.

Komolyodj meg. Gondolkozz igazi női szemmel...

2018. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress hobbit, foglald el magad, kezdj el ismerkedni, fogd fel, hogy ez nem szerelem és el fog múlni.
2018. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!