Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt. Tényleg a tűzbe mennék érte, és inkább halnék meg mint, hogy akérkivel megcsaljam. Senkire nem cserélném le őt, soha. De van egy fiú, ő is az osztálytársam és mostanában egyre többször azon kapom magam, hogy rágondolok. Vicces fiú és jól néz ki. Amikor ott van a közelemben mindig akaratlanul is elmosolyodok.

De mégsem szeretem szerelemmel. Érezném ha szerelmes lennék belé, de nem vagyok. A volt barátnőjével nagyon jó a kapcsolata, még féltékeny se vagyok rá. Akkor mégis miért van ez? Miért viselkedek így a közelében és miért gondolok rá egyre gyakrabban?


Nem érzek iránta semmi komolyat. A barátommal is minden rendben van, nincs okom rá, hogy másba szeressek. Imádom őt, ha távol vagyok tőle akkor semmihez sincs kedvem, ha vele vagyok akkor érzem a legjobban magam. Imádom őt, nagyon szeretem. Ő az első szerelmem, és soha nem akarok elválni tőle annyira fontos nekem. Szóval lángol a szerelem tüze köztünk :) És bűntudatom van emiatt, hogy erre a másik fiúra ennyit gondolok úgy, hogy nem is vagyok belé szerelmes mégis van bennem valami fura érzés a közelébe.

Ez megcsalásnak számít? Mi ez?



2019. márc. 19. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Amíg csak gondolsz rá és nem is érzel iránta többet barátságnál addig nem számít megcsalásnak. Az meg hogy sokat gondolsz rá azért van mert jól érzed magad az ő társaságában.
2019. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, firss hús és jó, hogy új emberrel lehetsz, kedveled jól érzed magad vele de nem megcsalás. Amíg a barátoddal jobban érzed magad addig nincs probléma. Csak tetszik neked, hogy most új emberrel is lehetsz. De ha tegyük fel elballagtok és nem tartjátok majd a kapcsolatot akkor elfelejted majd.
2019. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor értem. Köszi, megnyugtattatok, hogy amit csinálok az nem számít megcsalásnak. Már bűntudatom volt, mert a szerelmemet mindennél jobban szeretem, és bűntudatom volt, hogy nem jó amit csinálok, hogy sokat gondolok erre a másik fiúra meg, hogy elismerem, hogy az a fiú, jól néz ki és vicces. Jól is érzem magam vele, de egyáltalán nem szeretem.


Maximum tetszhet, de azt se komolyan. A barátommal érzem a legjobban magamat.


Köszi a válaszokat! Akkor nem baj ha más fiúval is jól elvagyok és jól érzem magam. :)

2019. márc. 20. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!