Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

A baratommal lassan 1,5 éve vagyunk együtt. Szeretem őt nagyon is de néha ugy érzem nem érett a kapcsolathoz és kezd unalmassá válni ez az egész. És háát....

Van egy nagyon jó barátom(fiú), akit nem mondhatnám csóknak,inkább csak szájrapuszi volt...Meg engedtem hogy puszilgasson(az arcom) és ölelgessen.

Z



2018. nov. 20. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem, ez egyáltalán nem az. A szex is csak akkor lenne megcsalás, ha terhes lennél tőle... Szerinted??
2018. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez megcsalás, a megcsalásnak számos formája van, pl az érzelmi megcsalás.

De ha ilyen gondolataid vannak mért nem beszéled meg a pasiddal, hogy már nem érzed azt mint régen?? Mért kell megcsalni??

2018. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A jó kapcsolat alapja a bizalom... A srác megbízott benned és te csúnyán visszaéltél vele. Elgondolkodtató, hogy ezt nem tudod eldönteni, hogy megcsalás-e vagy nem! És még te mondod nem értett meg a "párod" a párkapcsolatra?! Most komolyan hány évesek vagytok? Te mit szólnál ha ő ezt egy barátnőjével csinálná? Ugye hogy sz@r érzés...
2018. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem szereted a párodat, akkor légy vele őszinte és beszéljétek meg, hogy mi legyen, de nem kéne megcsalni.
2018. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az eretlen...
2018. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"néha ugy érzem nem érett a kapcsolathoz"

Te sem vagy érett egy kapcsolathoz! Ha valami nem jó egy kapcsolatban, akkor azt illik megbeszélni, nem pedig más ölébe ugrani.

2018. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott az első fiút és válaszd a másodikat.
2018. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem igen megcsalasnam szamit

Ha smaroltal vele akkor mar nyugodtan le is fekudhettek ha számít neked valamit a srác akkor nem játszol vele többet

Vagy szakíts a barátoddal mer szerintem nem szereted csak ragaszkodsz hozzá

2018. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!