Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van nála így esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála így esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik

4 éve ismerjük egymást és EGYETLEN EGY szot sem valtottunk négy év alatt

Viszont volt egy osztalykirándulás ahol csók,házasság,halált játszottunk(ennyi idősen mi még itt tartunk:D)

És a barátnőm tudja,hogy tetszik nekem ezért direkt engem mondott neki meg még az osztályból kettő szép lányt

És aztmondta, hogy engem csókolna meg

Viszont egy ilyen gyerekes játék tudom,hogy nem jelent semmit

Néha mikor ránézek észreveszem,hogy néz viszont ez a fiú a korához képest elképesztő gyerekes de nekem így is tetszik és szeretnék vele csak beszélgetni

Hazafele menet mindig előttem megy haza kb pár lépéssel de nem szoktunk egymáshoz szólni

Hogy érhetném el , hogy beszélgessünk

Igazából én nem szeretnék kezdeményezni mert félek

Vagy mivan ha bejön neki valaki más?



2019. márc. 21. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mmmi? 4 éve ismered és egy szót nem szóltatok egymáshoz? He? Csak nekem más az ismer szó jelentése?
2019. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kiwi0119 válasza:
Én e helyedben megpróbálnam magamra hívni a figyelmet ... úgy neznek ra kicsinositani picit magamat ilyesmi mikor elmész mellette bele nézel a szemébe 🤷🏻‍♀️ Ha meg így sem erdeklodik szerintem felejtos ..
2019. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!