Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj ha a barátnőm már nagyon akarja a dolgot és nagyom rámenős de én még nem szeretném?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt és ő már nagyon akarja de én még nem beszélt már a barátnőjével is hogy beszéljen velem de ő is azt mondta hogy ez még rá ér mert ő meg a barátjais is 6 hónap után feküdtek le egymással.

2019. márc. 22. 07:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

"beszélt már a barátnőjével is hogy beszéljen velem"

Az a baj, hogy ez a kettőtök ügye kéne, hogy legyen. Senkinek semmi köze hozzá. Pont egy olyan csajt fogtál ki, aki ha megtörténik, azt is elújságolja mindenkinek. Gondolom majd kivesézi, hogy milyen volt, meddig, mekkora stb. Én ezt most leállítanám a helyedben. Ez teljes mértékben magánügy, amit a barátnőd nem tisztel, világosítsd fel!

Egyébként szíved joga, hogy mikor akarod, a te döntésed. Nem az számít, hogy ki mikor, hanem, hogy te mit szeretnél. Ha a barátnőd ezt nem hajlandó megérteni, akkor ennyit ér a kapcsolat.

2019. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Trsh ***** válasza:
20%
Miért nem akarod megdöngetni?!
2019. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hozzáállást inkább értékelnie kéne, hogy egy normális barátja van, aki tényleg szerelemből van vele, és nem csak lefektetni akarja. Bőven rá értek még, 4 hónap alatt még az esetek 90%-ban nem ismerik ki egymást a felek rendesen, körülbelül fél év után kezdenek előtörni azok a dolgok, amik nem maguktól értetődőek. Itt jártok most ti is. Nem ismer még eléggé a párod ha ennyire erőlteti. Vagy csak nem akar megismerni. Ez teljes mértékben a te döntésed, és ez az egy döntés kihatással lesz az egész életedre. Az ilyet nem szabad erőltetni, csak akkor csináld, ha teljesen biztos vagy benne.
2019. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%

Ne félj semmitől. Nem gáz az első szex. Főleg ha mindkettőtöknek az első!

És ha a barátnőjével is invitált, ne várasd meg, mert ráhajt valami bátrabb legény, és az még a kedved is elronja majd! Ha az első randil fekszel le valakivel az sem baj, ha mindketten akarjátok! Mi lesz ebből a világból?

F/60

2019. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Trsh ***** válasza:
27%
Az előttem szólónak igaza van... Ha Te nem rakod rendbe a lanyt, majd akkor jön vagy jönnek mások.
2019. márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem át kéne gondolnotok mit vártok a kapcsolattól és megbeszélni négyszemközt. Nem tudom hány évesek lehettek és milyen dinamika jellemzi a kapcsolatot de idővel a szex is hozzátesz valamit. Ha nem állsz készen ne erőltesd. A lány eldöntheti, hogy meddig vár.
2019. márc. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez általában fordítva szokott lenni a városi legendák szerint :), úgyhogy sérti a barátnőd nőiességét hogy ő már akarja te meg nem. Beszélgessetek erről.
2019. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Trsh ***** válasza:
Tulajdonképpen ráérek, ha neked nagyon nem áll hozzá a kedved :DD
2019. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát, van az úgy, hogy az ember csak később találja meg a tökeit. Csak vigyázz, örökké nem fog várni a csaj, hogy megtaláld őket.
2019. márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jézus, hogy menyi szexista van itt.. Ez ti döntitek el ehez senki másnak semmi köze sincs. Ha akarod akarod ha nem nem. A te dolgod a kisasszony meg legyen türelmes.
2019. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!