Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékennyé akarom tenni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele kérdése:

Féltékennyé akarom tenni, szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány az osztályba aki nekem tetszik és én is tetszettem neki mert több jelet is adott egy napon.Aztán nemtudtam hogyan kezelni,másnapra terveztem hogy elhivom.Aztán nem találkoztunk 1,5-2hétig.Most pedig egy másik osztálytársammal flörtöl,de csak akkor amikor jelen vagyok.Igazából most kettős érzéseim vannak.A lány még mindig tetszik,viszont harag is van bennem,hogy az egyik legnagyobb ellenségemmel flörtöl.Csodát már nem várok,de ha ő ezt csinálja arra gondoltam,hogy én is idegesitem kicsit.Ez egy fiútól nagyon szemét húzás lenne?


2019. márc. 30. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld:/
2019. márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba, szerintem. Ne játszadozzatok egymással, meg egymás érzéseivel. Ő tőle ez nem korrekt, igaz, de nem azt jelenti hogy ugyanúgy kell viselkednek.
2019. márc. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább menj oda és ahogy tervezted hívd el randira. Így csak egymást huznatok. Ha elmegy veled és jól érzitek magatokat többet nem fog már azzal a sráccal flörtölni.
2019. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!