Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékennyé akar tenni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akar tenni vagy tényleg nem érdeklem már?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve megismertem egy srácot akivel jóban vagyunk.

Mikor megismerkedtünk tetszettem neki,de én akkor ezt még nem tudtam biztosan,hogy viszonzom-e így inkább hagytam az egészet.

Időközben elkezdett "ismerkedni"egy lánnyal ,de távkapcsolatban aminek egy időre vége is szakadt,de most megint beszélnek.

Ebben nekem igazából csak az a furcsa,hogy a srác folyton értesít arról,hogy mi van a lánnyal(amúgy mindketten ismerjük) és,hogy éppen mit csinál vagy ír.

Eközben nekem küld jeleket és célozgat állandóan(nem olyannak ismerem aki játszadozik)


Ja plusz infó ez gondolom lényeges lehet és nem feltétlen tereli jó irányba a dolgot,de ha írok neki akkor elolvassa ,de van ,hogy órákig nem válaszol,de ezt csak velem csinálja.


Előre is köszönöm a válaszokat

18/L



2019. márc. 6. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak simán te vagy a haver csaj a számára. Akivel tud beszélni a csajáról, mert a srácokkal mégse olyan kapcsolatról beszélni, mint egy lánnyal.

Nem biztos, hogy jeleket küld neked és bármire is célozgat. Valószínűleg a haverjaival eleve így viselkedik, hogy beleférnek a kétértelmű megnyilvánulások.

Nekem is vannak ilyen fiúbarátaim, akikkel már elég jól ismerjük egymást és félreérthető megjegyzéseket teszünk egymásnak, közben meg egyáltalán nem akarunk semmit a másiktól.

2019. márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ😊
2019. márc. 6. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!