Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas lányok! Mennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok! Mennyire számít nektek a fiú magassága?

Figyelt kérdés

Pl rádír egy 177cm-es fiú ismerkedés céljából, de te nála magasabb vagy


Kort és magasságot is írjatok légyszi

17/F



2019. ápr. 4. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem olyan nagyon fontos.

De azért jobb ha magasabb a fiú és fel lehet nézni rá.

16/L

172cm

2019. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Alapvetően szerintem jobban mutat, ha egy fiú magasabb a lánynál. VISZONT ez nem lehet akadálya egy boldog kapcsolatnak. Ha a fiú kisebb, akkor kisebb.
2019. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem nézem a magasságot, ha csak arról van szó, hogy bejön-e, viszont összejönni személy szerint csak magasabbal vagy egymagassal jönnék.

Lehet, hogy most önző vagyok, de még ott tartok, hogy jobban néz ki, ha a fiú a magasabb. Még akkor is, ha az én esetemben ez viszonylag ritka dolog

183cm 17/L

2019. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehéz elképzelni mert még senki nem írt rám 😂
2019. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lányok többségének a legfontosabb szempont, de van akinek nem számít, a konkrét lánnyal kapcsolatban majd ki fog derülni.
2019. ápr. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha a személyisége megfog, akkor a magasság nem számít. Páromnál magasabb vagyok és annó én jobban féltem, hogy neki kellemetlen lenne. A legtöbb férfi a pici, törékeny lányokat szereti, na én nem vagyok az :D.


22/L. 188cm

2019. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Furcsa, én a pici lányokat aranyosnak tartom

De a magas lányok azok akiket egyszerűen imádok, persze nem a te magasságodra gondoltam elsőként kedves utolsó, hanem a magasat én a 175-182cm-es lányokra értem :D

2019. ápr. 8. 20:07
 8/8 $$$$$ ***** válasza:

Hát sajnos ritkák a tenyleg magas lányok XD . Az alacsony lányoknak meg nem jönnek be a nagyon magas fiúk....

18/F(203 cm😂) .

2019. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!