Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor ajánlatos leállni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ajánlatos leállni a beszélgetéssel, érdeklődéssel?

Figyelt kérdés
A kérdés lehet furán jött ki, de elmondom, mire is gondolok pontosan. Tetszik egy srác, akivel az utóbbi időben mintha sokkal többet beszéltünk volna, mint eddig. Persze mindezt messengeren. A valóságban ugyanis látom rajta, hogy zavarban van, ami miatt sokszor inkább kerüli a szemkontaktust. Két beszélgetést én kezdeményeztem, de abszolút nem ismerkedés céljából, hanem egyszer egy előadással-, utána egy iskolán kívüli tevékenységgel kapcsolatban írtam neki. Első alkalommal elég rövid volt az egész, második alkalommal, azaz tegnapelőtt sokkal hosszabbra és részletesebbre sikeredett. Ez így mind oké lenne, de engem picit zavar, hogy nem igen vesz figyelembe órákon, csak ha mellé kerülök vagy valami. Ráadásul félek, hogy zavarom őt, esetleg kellemetlen helyzetbe hozom. Szerintetek hagyjam abba, és ne keressem többet a társaságát, vagy mit tehetnék? Minden tanács jól fog!

2019. ápr. 5. 14:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odatenni, hogy a második beszélgetés előtt kábé 2 órán keresztül hülyültünk egymással élőben, ezért nem is értem, mit csinálhatok rosszul.
2019. ápr. 5. 14:50
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem adj neki időt. Valószínűleg egy visszahúzódó/szégyenlős srác lehet.

Szerintem ezért volt zavarban,és lehet azért kerüli a szemkontaktust,mert tetszel neki és fél,hogy még jobban zavarba jön,esetleg elpirul.

Habár még nem volt dolgom szégyenlős fiúval,szerintem ezek igen jó jelek számodra!

Amikor messengeren beszeltek akkor úgy érzed hogy felszabadultabb?

Én igaz lány vagyok,de én inkabb élőben jövök zavarba,chaten eléggé el tudok beszélgetni bárkivel.

Szerintem adj neki esélyt, beszéljetek,lehet több idő míg megnyílik,de a jó dolgokra várni kell.:)

Esetleg másoktól is megtudakolhatod,hogy milyen a srác személyisége,és finoman kérdezgetni vkitol hogy szerinte bejossz-e neki.

Sok szerencsét kívánok,csak okosan!;)

16/L

2019. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elég felszabadult chaten, és ahogy én láttam, a beszélgetés sem egyoldalú. Azonban ő tipikusan az a srác, aki mindig jókedvű, mindenhol ott van, mindenkivel viccelődik. Lehetséges lenne, hogy mindezek ellenére is félénk legyen?

Egyébként nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)

2019. ápr. 8. 09:19
 4/7 anonim válasza:

Természetesen így is lehet félénk.:)

Kedves,jószívű srácnak tűnik így ahogy leírtad.Vannak olyan srácok akik félénkek és tényleg szinte semmit nem beszélnek,de vannak olyan félénk srácok,akik szinte mindenkivel kedvesek,baratkoznak, közvetlenek.

Lehet azért érzed ezt a helyzetet furának, mert mindenkivel barátkozik, elvan,a te társaságodban viszont alig beszél,furán viselkedik,nem olyan magabiztos a közeledben.Ez csakis azt jelentheti,hogy tetszel neki.Jo benyomást akár kelteni,nem akarja elrontani a dolgokat.Nem véletlenül a te társaságodban hagyja el a férfias ereje;)

Csak meg kell törnie a jégnek.

2019. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez zavar a legjobban, hogy másokkal olyan önfeledten beszélget, rám nem is igen néz, vagy ha néz is, nem mosolyog vagy valami, és gyorsan el is kapja a tekintetét. Ezért nem is tudom, hogy viselkedjek. Igazából nagyon remélem, hogy igazad van, mert szeretném, ha ez összejönne.
2019. ápr. 8. 14:57
 6/7 anonim válasza:
Vegul mi tortent?:D
2019. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi. Azért nem közeledett, mert az egyik osztálytársam tetszett neki. Össze is jöttek nem sokra rá. De legalább nem viselkedett bunkón :D
2019. szept. 20. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!