Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hány éves korban "ajánlatos"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilikeeeeeeeeeee kérdése:

Hány éves korban "ajánlatos" elöszőr csókolózni?

Figyelt kérdés
tudom,hogy ez elég változó,de mégis mikor a legjobb? :D

2016. jan. 4. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mikor "ajánlatos" de én először 13 évesen csókolóztam. Egyszer :D Aztán egy év múlva lett olyan pasim akivel utána rendesen nem csak egyszer az egész kapcsolat alatt. :)
2016. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs hogy mikor ajánlatos.Majd jön magától,nem kell erőltetned.Az én véleményem az,hogy 13 év alatt felesleges.
2016. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2016. jan. 4. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy ajánlott. Vannak akiknél már ovodás korban megtörténik. Persze ettől még felesleges és értelmetlen. Én azt mondanám, hogy kb. 14 éves kor körül már lehetne.
2016. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

énis oviban lekaptam valakit anno :DDD mondjuk csak képről tudom,egyébként nem is emlékszem rá xd

első normális csókom 16 évesen volt..illetve inkább smárolásnak nevezném,nem normálisnak,mert fél üveg vodka után történt vadidegennel xd

2016. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első csókom 16 évesen volt, de az első JÓ csókom csak 18 évesen. Addig nem nagyon élveztem, érnem kellett hozzá. :D De én vagyok csak ilyen későn érő típus. Szerintem 14 évesen már simán mehet.
2016. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!