Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megmerjem tenni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmerjem tenni a felelsz vagy merszben a csókot? (1. Csókom lenne)

Figyelt kérdés

4en voltunk és durván felelsz vagy merszesztünk,2 lány 2 fiú, 1-1 páros(lány,fiú) csókólóztak. És rám került a sor de nem mertem, tartottam tőle(megkellett csókólnom a másik fiút). Annak a fiúnak tetszem, és ő sem olyan csúnya. Legközelebb is találkozunk ugyan így 4esbe és ha lesz megint felelsz vagy mersz akkor beválaljam?( 2 fiú, testvérek és mi 2 lány, unakatesók)

Köszönöm a válaszokat előre is. /L



2019. ápr. 12. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát egyén függő

Valaki a romantikus első csókot szeretné(tudod milyenre gondolok)

Valakivel meg csak megtörténik(pl. velem, részegen feküdtem a földön a házigazda meg lekapott (lány volt))


Ezt csak is te tudhatod


Ha nem probléma leírnád privátban az életkorod? Ha ide írod és 16 alatt vagy akkor törlik


17/F

2019. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább megéri várni, hogy jó élmény legyen.
2019. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is így csokolozott először és azt mondta nagyon szar volt ,mert nem érzett szinte semmit a fiú iránt . Inkább várd ki míg valaki elhiv téged randizni és ott majd alakul a csók téma is .
2019. ápr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj a megfelelő fiúra.
2019. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!