Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem durva úgy odamenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem durva úgy odamenni egy sráchoz hogy "szia, tetszel meg szeretnélek ismerni? "

Figyelt kérdés
Számomra ez elképesztő! Én ilyen nem mernék. Vagy mindenkinél így működik, és én lógok ki? Vagy milyen jelek után mennétek oda a kiszemelthez? (Pl. Szemezés, mosolygás)

2019. ápr. 15. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lógsz ki, a legkevésbé sem!

Szerintem százból egyszer megy valaki oda ilyen szöveggel lányhoz / fiúhoz, még neten keresztül is kicsit irreálisnak tartom. :D

2019. ápr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Férfiként én érezném kellemetlennek, ha a lány kezdeményezne ilyenkor. Főleg ha azt így tenné.
2019. ápr. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez túlzás, finomabban csináld.
2019. ápr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen formában nagyon durva. Mármint nekem kellemetlen lenne fiúként ilyet hallani. Inkább csak elsőnek egy sima beszélgetés ha mondjuk facen ír rám, vagy máshol hogy pl "Szia, bocsi hogy így ismeretlenül írok rád, de szimpatikus voltál" aztán majd alakul a beszélgetés, ha meg élőben akkor ott is valahogy el kell kezdeni szépen az sokkal kellemesebb mint így letámadni az embert. Aztán ha az ember olyan venni fogja a lapot hogy bejössz a lánynak. :)
2019. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A napokban én is pont ezen gondolkodtam, hogy mennyire gáz lenne így leszólítani valakit... A szemezés meg a mosolygás nem igazán opció, mert a kiszemelt látszólag mindenkivel kerüli a szemkontaktust. Eléggé kétségbe vagyok éve hogy tudnám megismerni a srácot. :( Szerintem ha bejelölném Facebookon és valamilyen csoda folytán vissza igazolnia sem tudnék neki mit írni... Mindenképpen élőben kellene indítani.
2019. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivan az itteni srácokkal? Lassan több romantikát várnak el, mint a lányok :D

Egyáltalán nem durva, de mivel ritka ezért nem feltétlen fogja a másik fél komolyan gondolni a dolgot, mert a lányok szeretnek ilyennel (hasonló formában) viccelni is. Ettől függetlenül legalább nem kerülgetnéd a forró kását, sokszor jobb ez a megoldás.

2019. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia, tetszel, van kedved beszélgetni? - ez talán kevésbé nyomulós.
2019. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!