Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz fiúk, titeket zavarna,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk, titeket zavarna, ha a barátnőtök már nem szűz?

Figyelt kérdés

Nem zavarna titeket, hogy nem ti vagytok nála az első, előttetek már valakivel szexelt?

Lehetőleg ne csak igen / nemet írjatok, hanem indoklást is hozzá, hogy miért. Köszönöm.


2019. ápr. 28. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Engem nem zavarna..nem azért mert nekem már bárki jó lenne, csak legyen valaki, hanem azért mert nem ez a fő szempont. Nyílván azért a barátnőm mert szeretem és megfogott benne valami. Aminek nincs köze ahhoz hogy kivel volt. Attól ugyan úgy tudnék irányítani és nem érezném magam kellemetlenül sem. Szóval ez a dolog számomra nem szempont. Pl. a dohányzás, na az egy oylan dolog ami már nem mindegy.


17/f

2019. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Kortól nagyon függ. Ha fiatalabb nálam, akkor az lenne a normális, ha mind a ketten elsők lennénk a másiknak, ha idősebb, akkor talán nem gond.

De ne dörgölje az orrom alá, hogy már volt együtt valakivel. Egyszer elég ha elmondja, akkor talán el tudom felejteni.

17/f

2019. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2019. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Bár szűz nem vagyok már, de akkor még az voltam mikor az első barátnőmmel voltam együtt, ő már nem volt az. Zavarni, hát nem zavart. Persze, mivel tudta, hogy én nem voltam addig senkivel, figyelt rám, meg segített, mondhatjuk ő irányított. Ez már egy kicsit furcsa volt, de igazából ugyanolyan emlékezetes. Illetve amit az első válaszoló írt, egyetértek, nem ez lesz a fő szempont, sőt nem szempont nálam. Én a szüzességet nem tartom olyan hú de nagy dolognak, mint mások, van/nincs tök mindegy, fiúknál semmit nem jelent. Lányoknál annyi hogy az első pár alkalom még nem olyan kellemes. Egy szó, mint száz engem nem zavarna.
2019. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Igen, de sajnos kevés a szűz MILF, így benyelem. :(
2019. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Még szűz vagyok és azért nem zavarna, mert ha ő már szeretkezett, akkor van tapasztalata és kvázi megtanít engem is. De ha ő is szűz lenne, akkor neki is nulla tapasztalata lenne a dologban, ami szintén nem zavar. Szóval nekem mindegy, hogy szűz e vagy sem, csak viszont szeressen engem.

Mondjuk az a lány, aki nekem kell, csak barátként tekint rám, szóval ez gáz... majd csak jön valaki, aki viszont szeret engem. 19/f

2019. ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
67%

Én tipikus rosszlány voltam tinikoromban, 14 évesen vesztettem el a szüzességem egy 18 éves sráccal, utána meg pár évvel később, 17 évesen én vettem el egy velem egykorú srácnak a szüzességét. Nagyon élvezte elmondása szerint, és bejött neki, hogy nem egy tapasztalatlan nővel van életében először, szóval őt nemhogy nem zavarta, de örült is neki, hogy én akkorra már sokakon túl voltam, és tudtam neki újakat mutatni és élvezte is!


Van akinek ez gond, van akinek nem, de szerintem nem kéne hogy szempont legyen egy szerelemben.


25/N

2019. ápr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Már én sem vagyok szűz, de az akkori barátnőmnél még az voltam vele ellentétben, nem zavart. Ő sem volt sokkal tapasztaltabb attól függetlenül, hogy már volt előttem mással így igazából egymással tapasztaltuk meg igazán. 17/F
2019. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem zavarna. El kell kezdeni valahol és jobb ha van tapasztalata
2019. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Ha nincsenek nagy elvárásai felém a dologgal(első alkalommal még azért nem biztos hogy mindenki tudja mit hogyan kellene csinàlni,szerintem én sem leszek kivétel,tekintettel arra hogy még az első csókon sem vagyok túl...),akkor nem zavar.Meg ugye alapból az én koromban szűz lány keresni luxus, szóval nem feltétel a szűz lány... 19/f
2019. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!