Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ti mennyire tolerálnátok...

Fiúk! Ti mennyire tolerálnátok azt, ha a barátnőtök házasságig szűz akar maradni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16/ L vagyok, és én várni akarok a szex-el a nászéjszakámig.Az a kérdésem hogy a fiúk mennyire tolerálnák ezt? Amúgy teljesen normális, átlagos tini vagyok barátokkal és normális élettel, csak ezzel szeretnék várni.Házasságig nem lehet szex, orál, csak csók meg ölelés. Szerintetek? Ti tolerálnátok?


2015. máj. 1. 12:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem jelentene gondot.
2015. máj. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Azt mondanám neki, hogy: LOL!
2015. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 2-es vagyok ***** válasza:
89%

Szerintem magaddal tolsz ki, mert a nem jó nemiélet tönkretehet egy házasságot :S Ha kiderül, hogy van valami gebasz, akkor pont az esküvő után szétmenni.. hát.. necces..

Én férfiként nem örülnék neki, és szerintem nem is várnék Veled

2015. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha mindketten kibírjátok, a ti dolgotok. Valószínűleg nem lesz könnyű ilyen srácot találni.
2015. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Semennyire sem.
2015. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
És csatlakozom a 3. válaszolóhoz. Felelőtlenség úgy házasodni, hogy ezen a téren alig tudtok valamit a másikról, vagy éppen magatokról.
2015. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Szerintem nem a szex a legfontosabb, így ha lélekben egymásra találtunk és tudunk beszélgetni van szerelem, akkor a szex is jó lesz, még ha nem is fergeteges.így ez miatt nem aggódom.:)

Kszönöm a válaszokat.

2015. máj. 1. 12:56
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Normális kapcsolathoz szex is kell és a felek gyakran nem passzolnak ilyen téren.
2015. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 2-es vagyok ***** válasza:
hiú ábránd, hogy jó lesz a sex :D Mi van, ha a srácnak 10 cm lesz, Te meg tág vagy, ergo nem fogja egyikőtök sem élvezni... Vagy pont fordítva... ő 25 cm, Neked meg az ujjad se megy fel... Nem csak lélekben kell a topon lenni, hanem egymáshoz illő testeket kell találni :)
2015. máj. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne alapozd a 16 éves kori döntéseidre a jövődet. Ekkor még én is ilyen tervekkel vártam a jövőt, most 19 éves vagyok, és biztos, hogy nem tudnék parancsolni a vágyaimnak, ha lenne párom. Hacsak nem vagy szigorúan vallásos, és a te saját döntésed volt ez, és sziklaszilárdan ragaszkodsz is ehhez.

2015. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!