Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a fiúk? Nekik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a fiúk? Nekik ettől jobb?

Figyelt kérdés
Rövid időn belül többször is estem pofára ugyanazzal az indokkal és nem értem miért jó ez így a legtöbb fiúnak. Volt egy pár hónapos kapcsolatom, aminek nagyrészt azért lett vége, mert a srácnak már előtte is tetszett egy lány, aki világossá tette, nem akar többet barátságnál, de ő mégsem akarta velem folytatni, hanem visszament a lány után futni. Aztán képbe került egy másik srác, vele csak kavartam, de rengeteget beszélgettünk telefonon és tényleg nagyon bensőséges viszonyt alakítottunk ki és mikor legutóbb talalkoztunk mégis a sárba tiport és közölte, hogy neki valami züllött lány tetszik és vele akar valamit bármi áron. A poén az egeszben, hogy a srácnak borzasztó nagy problémái vannak bizalom téren, konkrétan barátságokat alig létesít, mert mindig kibeszélik a környezetében, amit nem szeretne, ha mások is tudnának. Akkor egy olyan lány, aki szarik mindenre az életben tényleg jó választás neki... Na lényegtelen. Én csak azt nem értem, hogy a lelkemet is kitenném értük, de mégis miért jobbak azok, akiket nem kaphatnak meg? (mindkét fiúnál hagytam, hogy ők kezdeményezzenek mindent, direkt nem nyomultam. Írni is alig írtam) A legtöbb barátom azzal próbál nyugtatni, hogy ezek a lányok nem jobbak nálam és én tényleg próbálom jó nőnek érezni magam, de egyszerűen rombolják az önbizalmam rendesen és nagyon nehéz volt idáig eljutni.

2019. ápr. 29. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:

A végéről ez lemaradt: "rant over" :D

Amúgy balszerencsés voltál, van ilyen. Keményen fog hangzani, de sárba tiportak, kelj fel, porold le magad és lépj tovább.

2019. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megtettem. A két fiú előtt még ennél is durvább pofára eséseim voltak... Egy darabig jegeltem a fiukkal való próbálkozást és igyekeztem levetkőzni tudatosan, amiket eddig rosszul csináltam és tisztában voltam vele. Sajnos még így is nagyon béna lehetek, ha senkinek nem kellek. Baráti társaságokon belül is mindig mindenki más lányok felé húz, pedig nem vagyok csúnya, csak kicsit különc...
2019. ápr. 29. 10:39
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Ne magadban keresd a hibát (persze az egészséges önkritika legyen meg)

Mindenkinek más és más típusú/stílusú/kinézetű emberek jönnek be. Sikerült néhányszor rosszul választanod. Sajna van ilyen.

Sok mindent nem tudok mondani, csak annyit, hogy ne gyötrődj a múlton. Ami történt, megtörtént, nem tudsz rajta változtatni.

Előbb vagy utóbb minden zsák megtalálja a foltját. :)

2019. ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Forítsuk meg. Ha te bele lennél zúgva egy srácba, akkor összejönnél bárki mással, aki ugyan helyes, de mégsem az, akit te keresel? Miért nézed le azokat a lányokat, akik a kiszemeltednek bejönnek, csak azért mert nem te kellesz nekik? Miért tartod rossz tulajdonságnak, ha egy srác vonzódik valakihez, ezért nem akar mással kapcsolatba lenni? Jobb lenne, ha virágról virágra szállna az illető, mert csak erre képes? Te is ugyanúgy futhatsz olyan szekér után, ami nem vesz fel. Senki nem mondta, hogy ez jó dolog, de emberek vagyunk és néha a szív dönt, nem az ész. Szerintem becsülnöd kéne az őszinteségüket és azt, hogy nem használtak ki.
2019. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem igenis magadba keresd a hibát, de ne a tulajdonságaidban, hanem az ízlésedben. Nem tudom milyen pasik jöhetnek be neked, meg hasonlók, de ennyire szerencsétlen magadtól nem lehetsz. Ebbe benne van az, hogy olyan pasik jönnek be neked akik ilyenek, hogy ha úgy adódna egy szebb odvas fáért is elhagyna.

Az, hogy kifogsz egy ilyet, na az pech. De ez?

2019. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én elfogadtam, hogy a srácnak más jön be. Megpróbáltuk, nem jött össze. Aztán jól az orrom alá dörgölte, hogy visszament a lány után teperni. Nem szóltam, elfogadtam.

A másik fiúnak sem mondtam egy szóval sem, hogy zavar a lány, még azt sem, hogy mennyire megbántott. Magamban zavar, de az ő életük. Nem körülöttem forog a világ, csak nem értem miért jó más után futni. Igen, velem is volt már olyan, hogy rossz emberbe szerettem bele és bármit megtettem volna érte, csak sokszor ha hagyod és idővel próbálsz mással is kezdeni valamit, talán elmúlik. Lehet én vagyok a naív, de ezt láttam eddig.

2019. ápr. 29. 12:39
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Ha mást szeretsz nem jó ötlet mással össze jönni, mert iránta úgy se úgy fogsz érezni. Lehet bele mensz, mondjuk szánalomból, de annak nem lesz jó vége.

Ha én is mást szeretek nem jönnék össze egy másik lánnyal. Ha szimpi esetleg szólnék, hogy beszélgessünk kicsit és majd látjuk. De össze jönni úgy, hogy mást szeretek és nem léptem túl rajta, úgy nem. Mert az lesz a vége, amit a kérdésben te is leírtál.

Ez nem jó senkinek, te foglalkozol rossz pasikkal. Szerintem nagyon aranyos vagy és megérdemelnéd a boldogságot, de mint ahogy írtad is, naív vagy.

2019. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom. Jó az elsőt elcsesztem,de a másodiknak még bőven nem volt a képben lány, mikor mi már iszonyat jóban voltunk. Igazából inkább nem is beszélek vele. Elfogadom, hogy lehetek akármennyire jó magam szerint és próbálhatok az álomnőkre hasonlítani, sosem lesz elég azoknak, akiket megszeretek. Feladom a próbálkozást...
2019. ápr. 29. 13:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ne várd már, hogy ajnározzunk, csak azért, mert eddig nem találtál olyat, aki viszont szeret. Az élet ilyen, nem kaphatunk meg mindent, amit szeretnénk. Ha elestél, állj is fel, nem kell a földön maradni és sajnáltatni magad. Minél többször elesik az ember, annál stabilabb lábakon fog állni és képes lesz túllépni egy ilyen apró dolgon, ugyanis az életben ennél sokkal nagyobb fájdalmakon fogsz még átesni.
2019. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Senkit nem kérek, hogy ajnározzon. A kérdés lényege az volt, hogy szerintetek mi értelme van annak, hogy mások után futnak az emberek. Kaptam rá választ, átgondoltam és nekem sem szabad más után futni. Mindenkinek ment a kéz és köszönöm a véleményeket.
2019. ápr. 29. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!