Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-20éves lányok! Milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-20éves lányok! Milyen szöveggel mentek oda hozzátok ismeretlenűl fiúk?

Figyelt kérdés
Válaszokat köszönöm.
2019. ápr. 29. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl...Mi újság? Vársz valakit? -Szia, nagyon tetszik az xy-od. - A kedvencem, egy buliban: Szia, megfognád ezt egy kicsit? (a sörét. Majd elment, kért egy másik italt a pultnál és kicserélte arra. Innen már könnyen ment a beszélgetés :)
2019. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hozzám még senki nem jött oda... 17L
2019. ápr. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ezt csak úgy ismeretlenül mondták, illetve milyen szituációkban?
2019. ápr. 30. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utcán állok éppen az öcsémet vártam. Közben írt hogy ne várjam, mert még lesz egy órája. Mikor elindultam, hirtelen egy srác lépett oda. Köszönt, de fülhallgató volt a fülemben ezért nem igazán tudom hogy mit is mondott, ezért azt mondtam neki :Bocsi nem veszek semmit, kikerültem és otthagytam.😂😂,így visszagondolva elég nagy bunkóság volt tőlem
2019. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, meg tudnád mondani, mennyi az idő? Lemerült a telefonom (világított a kijelzője, de sebajxD). Ezt követte az amúgy van pasid?

Szia, ne haragudj, hogy így ismeretlenül megállítalak, de nagyon bejön nekem ez a gót stílus, nagyon szép vagy (fekete blúz a munkaruhám, ennyit a gótrólxD).

Szia, van tüzed? A legjobb, igaz nem dohányzom, és nincs öngyújtóm, de így tök lazán le tudtak szólítani.

Az első komment a best of csajozás szerintem:D

2019. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 IKii válasza:

Egyszer odament hozzám két srác, az egyik a mellettem lévő épület egyik oszlopa mögül bámult a másik pedig megszólított. Így ment le a beszélgetés:


-Szia

-Heló

-a barátom szerint -itt ránézett a haverjára aki még mindig engem bámult az oszlop mögül- nagyon csinos vagy.

-Oh köszi

-Hány éves vagy?

-16

-Van barátod?

-Igen


Na itt megtántorodott és pár másodpercig gondolkodott hogy most mi legyen.


-Figyelj, a haveromnak kell egy barátnő és te tökéletes lennél neki. Elmennétek fagyizni, fognátok egymás kezét, elmennétek moziba.

-Bocs de tökéletesen boldog vagyok a mostani párommal.

-Oh nem baj az ha mással vagy. Őt az nem bántja.


Na itt jöttem rá hogy ezek reménytelenek és a srác nem fogja feladni. A kis haverja meg nagyon creepy volt. Még mindig csak ott állt és bámult engem. Mondtam hogy bocs nem, mennem kell és elsétáltam. Egy darabig követtek aztán feladták. Érdekes volt, visszagondolva vicces.


Ha ezt annak érdekében kérdezted hogy fel tudj szedni egy csajt, előbb próbáld megismerni. Mondjuk ha kiskutyás képeket néz a telefonján szólítsd meg és beszélj cuki kutyákról aztán a végén kérd el a számát. Vagy akármi, de mindenképpen beszélgess vele többet mielőtt komolyabb dolgokat kérdezel.


Remélem tudtam segíteni!

2019. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!