Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akit a netem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit a netem láttam és nekem tetszik és szívesen megismernem de nem ismerosom és nem gaz ha így ismeretlenül rairok vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2018. aug. 17. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is jelöld be, aztán várjál pár napot, hívd fel magadra a figyelmet.. Aztán írjál rá, hogy ne Tűnjél nyomulosnak :) A többi meg megy magától sok sikert! :)
2018. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :)
2018. aug. 17. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez a lánytól függ. Van, aki bármilyen ismeretlennel boldogan chatel, míg például én alapból nem jelölök vissza olyat, akit személyesen nem ismerek.
2018. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát bejelolom aztán meglátom hogy vissza jelöl és majd kiderül
2018. aug. 17. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem feltétlenül jelölnék vissza, mielőtt megismernénk egymást; tehát ha pl függőben hagyja, akkoris még reménykedhetsz
2018. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi ;)
2018. aug. 17. 16:10
 7/7 anonim válasza:
Én így ismertem meg a páromat 2 éve... 4 hét múlva érkezik a babánk. Egyszóval, ne félj, a lányok szeretik a tökös fiúkat, csak ne legyél túl nyers és rámenős.:)
2018. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!