Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek a felnyírt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek a felnyírt, felül göndör (vagy sima akár) vagy inkább a hosszabb, nem felnyírt haj jön be?

Figyelt kérdés

nem tudom melyik legyen:P

ti melyiket preferáljátok? 17/f


2019. ápr. 30. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Mind a kettő ugyanannyira bejön.

16L

2019. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi =)
2019. ápr. 30. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Waa en imadom a nagyon gondor haju sracokat 😍 az egsenes hajuak mar annyira be se jonnek, megmondom ki a helyes meg hasonloknde a gondor haju fiukert meghalok, es ha oldalt atmenetesen van nyirva a haja (magyaran normalisan) az is huha
2019. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a srácnak teljesn göndör és hosszab haja van azért oda vég vissza vagyok 😍

16L

2019. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A felnyírt és felül göndör!😊De ízlések és pofonok!
2019. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Küldhetnél vmi képet, hogy milyenre gondoltál pontosan. Illetve azt sem ártana tudni, melyik állna neked jobban :D
2019. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

második.

Az első szerintem csak idióta kinézeted ad :)

2019. máj. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!