Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg párommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg párommal hogy ezt fejezze be?

Figyelt kérdés

Barátom néha hihetetlenűl bunkó.

Másnap nekem korán kell kelni , aludnék ,rosszúl is vagyom, de neki este rájön a kangörcs és rámmászik. Fel se kelt meg semmi csak elkezdi.. ami marha jó hogy először is full szárazon probálja beerőszakolni..arról nem is beszélve hogy felkelek, és ha még hányingerem is van van meg fejfájásom őt nem érdekli. Utánna meg nem tudok visszaaludni.


Már szóltam neki szépen de még ő sértődött meg. Meglértem ,hogy ha alszok este NE keltsen ezzel fel ,de erre az a válasza hogy hát de neki kell, meg hogy hát de legaláb jó volt nem? Meghogy de akkor mit csináljon ha rájön?

Ilyenkor meg úgy felmegy bennem az ideg hogy nem igaz hogy nem bírja ki.

Ti hogy kezelnétek? Fájdalmat kéne okozzak neki hogy abbahagyja mert a szépszóbol nemért..


2019. ápr. 30. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nem ő lenne a párom.
2019. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztel téged, de ürítő lyuknak jó vagy. Mégis miért vagy még vele? Szerinted ez normális egy kapcsolatban? Kb megerőszakol, te meg némán tűröd? Azonnal dobd ki, akkor legalább meglátod, hogy akad más lyuk helyetted, amit be is fog tömni rögtön.
2019. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj azt hittem csak az én párom ilyen bolond:o mi kb egy éve voltunk akkor együtt, 2szer próbálta meg. Utána a földön aludt 😁 Meg én sem hagytam aludni "bocs rám jött a katt" cím szó alatt és azt csináltam amihez a legtöbb nő ért. Beszéltem, zajongtam és beszéltem. 😁
2019. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Tedd csak a dolgod szépen.
2019. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!