Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jönnek be a vörös...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönnek be a vörös hajú lányok?

Figyelt kérdés

Vörös (festett) haj

Barna szem

"szép arc"{pattanásoktól mentes😁(szerencsére)}

53kg

167cm

16éves

Kutyaszerető

Főzni tudó és szerető😊

Rendszerető

Jó tanuló

Bulizós

Zeneszerető VISZONT: Kicsit visszahúzódó ismeretlen társaságban, nehezen megnyíló, türelmetlen, önkritikus, őszinte, de megértő...

És szereti s vodkanarancsot😄



2017. aug. 25. 21:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A természetes vörös szerintem szebb de a festett is nagyon szép lehet elég arc függő. 17F
2017. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hmm... Egyáltalán nem rossz :)


Nekem mind a festett, mind a természetes, de a tűzvörös a favorit.


A kérdéshez alapjában véve nem kellett volna ilyen személyleírás, gondolom egy bővebb véleményre is kíváncsi lennél...


Ezek alapján teljesen beleesel a bejövős kategóriámba, a főzni tudás plusz előny :). Az meg látszik az írásképedből is látszik, hogy nem vagy buta... A leírásod alapjában véve teljesen "átlagos", semmi különös nincsen benne, igaz aki rendszerető, jó tanuló, meg egy kicsit visszahúzódó az általában nem szeret annyira bulizni, de ez szerintem senkinek sem hátrány, sőt.


16/F

2017. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Voros , cuki, szeplos lany az idealom amiota az eszemet tudom de ettol fuggetlen nem csak oket talalom szepnek , egyessel sajnos egyet kell ertsek a termeszetes voros szebb de a festet is szep lehet :)

Szoval nekem nagyon, habar nem ismerlek igy nem tudom hogy te tetszenel e, sajnos a vodka narancstol rosszemlekej jutottak eszembe :')

18f

2017. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
igazából a vörös haj függ az arctól és h mennyire passzol hozzá a tulajdonságok amiket leírtál jónak tűnnek:) 16/f
2017. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Aranyosnak tűnik, hasonlítunk is. 16f
2017. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Szeplős is vagyok igen, de én nem szeretem és szerencsére csak közelről látszik. A vörös pedig nem tüzvörös, hanem "érett cseresznye" (legalábbis ez volt a festékre írva😅) azaz sötétebb, inkább csak akkor látszik ha úgy süt rá a fény. Tényleg mint a cseresznye.😀

A hosszú leírás pedig azért volt, hogy megelőzzem azokat a válaszolókat, akik azt írták volna, hogy hajszín alapján nem elég.

2017. aug. 25. 21:38
 7/19 anonim ***** válasza:

Mi celbol kerult fel a kérdés amugy?

Onbizalom hiany? :o vagy csak nincs aki kezdemenyezzen es emiatt kicsit aggodni kezdtel??

3-as voltam.

2017. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A vörös haj a gyengém, egyszerűen imádom.
2017. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nemrég lettem vörös és érdekelt.😉
2017. aug. 25. 21:55
 10/19 anonim ***** válasza:
a természetes vörös jön be
2017. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!