Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok nektek be jönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek be jönnek az ilyen antiszocabb lányok?

Figyelt kérdés

Rengetegszer láttam/hallottam ilyen "féltékeny" fiú eseteket.😂

Arról a típusú lányról lenne szó akit igazából annyira nem érdekel sok dolog,például nem járkál el minden este mindenhová a barátnőivel (hogy aztán a srác ellenőrizni akarja(?) )

Hanem inkább marad otthon sorozatokat néz meg ilyenek.

Ez a srácokat meg tudja nyugtatni?



2019. máj. 15. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

So-so

Azért eleve ilyen full antiszoc barátnő nem is kéne. Járkáljon el, akár velem akár mással (mert nem akarom kisajátítani) de ha nem akar engem nem zavar, úgy ahogy az sem, hogy ha igen.

Sorozatokat pl én is nézek.

2019. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok féltékeny típus, de nekem abszolút bejön. Persze azért néha jó lenne elmenni erre-arra, de az nem baj, ha gyakran inkább otthon vagyunk.
2019. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Engem nem nyugtat meg, mert mindenkinek a maga dolga az,hogy mit élvez. Nekem pl mindegy hogy eljárunk bulizni vagy sem, mivel szeretem az otthon ülős dolgokat, de szeretem a bulizást is. :)
2019. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Igen
2019. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
A párom kevésbé szereti a társaságot én jobban. Eljön velem, ha szeretnék menni valahová, de maga inkább elvan otthon. Nagyon szeretjük egymást.
2019. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!