Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak/ (mondjak),...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stormbot2003 kérdése:

Mit csinaljak/ (mondjak), hogyha egy lany szerelmet vall nekem?

Figyelt kérdés
Amikor beszelgettem egy csoportban, a lany odajott es elkezdett beszelgetni massal, aztan egy 10 mulva mondta hogy szeretlek. En csak a szemem sarkabol lattam es nem tudja, hogy hallottam, viszont valoszinuleg ujra fogja( tudom hogy egy szemet vagyok, de nem tudtam volna mit mondani) Hogyan mondjam el neki hogy nem szeretem?(16/f)
2019. máj. 27. 19:56
 1/5 October15 ***** válasza:
Közel m1 a hogyan. Annyi, hogy lehetőleg ne nagy nyilvánosság előtt és ha egy mód van rá ne alázd rommá. Jah és a "legyünk inkább csak barátok"-at ne told be reflexből. [Vagy ez csak fordított viszonylatban instakill ? :D]
2019. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz :)
2019. máj. 27. 20:58
 3/5 LilPumpfan01 ***** válasza:
100%
Csak ne mondj ilyen sablon szövegeket hogy jobbat érdemel nálad meg legyetek csak barátok mert rohadtul fog fájni neki ha elutasítod és nem az lesz az első gondolata hogy barátok legyetek.Egyszerűen magyarázd meg neki hogy úgy érzed nem hozzád való az őszinteség a legfontosabb.
2019. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:

Áh tényleg a kétértelmű kifejezéseket is hanyagold. :D Pl a nem hozzád való: férfi aggyal ez azt jelenti, hogy nem érdeklődsz iránta és semmi többet.


Tinilány aggyal ez kb az mintha közölted volna vele, hogy ... és amúgy is a büdös életbe nem kellenél senkinek.


Mondhatnátok, hogy nem de hallottam én már barátoktól / barátnőktől igen-igen izgalmas valóság értelmezéseket. :D

[A személyes kedvencem a tök normális randik és a bizonytalan / féltékeny tinilány: "ő elvisz cukrászdába én cserébe lefekszek vele.. lehet nem is járunk" az idézet nem betűhű de a jelentéstartalma stimmel.]


Na ezen a vonalon elindulva BAROMI EGYÉRTELMŰNEK kell lenni. :D Már ha úgy vagy vele, hogy megéri a pluszba belerakott energiát az, hogy ne fájjon jobban a kelleténél.

2019. máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legyél egyértelmű és őszinte ha nem preferálod az érzelmeit akkor közöld vele hogy sajnos nem érzel úgy iránta ahogyan ő érez, ha pedig meg gondolod magad akkor pedig preferáld és közöld vele hogy nem csak ő érzi így a dolgokat

(nem olvastam el a témát ezért írom le mind 2 opciót)

2019. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!